Mitsubishi klima arizasi

ELNUR

Paylaşımcı üye
Selamlar
SRK63HE MOdelli mitsubishi Klimada ic untede timer ledi yanib sonuyor bu ariza neyin arizasidir.Klima calisib 6-7 saatden sonra bu ariza veriyor.Yardimlarinizi bekliyorum.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Aynı klimadan benimde var,aynı sorun bende de var. Med ve Hı modlarında çalışırken normal, ama diğer 2 modda çalıştırırken bir süre çalışıp duruyor-stop ediyor ve tıme ledi sürekli yanıp sönüyor, tekrar çalışmıyor. Kumandanın Herhangi bir düğmesine basınca tekrar çalışıyor. Bir süre sonra aynısını yine tekrarlıyor. Bir kaç servis çağırdım, iç ünite kartının değişmesi lazım dediler. İnanamadığım için değiştirtmedim. Bana ne önerirsiniz?

Bende ariza Qaz eksikliyinden olusuyordu

Aynı klimadan benimde var,aynı sorun bende de var. Med ve Hı modlarında çalışırken normal, ama diğer 2 modda çalıştırırken bir süre çalışıp duruyor-stop ediyor ve tıme ledi sürekli yanıp sönüyor, tekrar çalışmıyor. Kumandanın Herhangi bir düğmesine basınca tekrar çalışıyor. Bir süre sonra aynısını yine tekrarlıyor. Bir kaç servis çağırdım, iç ünite kartının değişmesi lazım dediler. İnanamadığım için değiştirtmedim. Bana ne önerirsiniz?

Selamlar
SRK63HE MOdelli mitsubishi Klimada ic untede timer ledi yanib sonuyor bu ariza neyin arizasidir.Klima calisib 6-7 saatden sonra bu ariza veriyor.Yardimlarinizi bekliyorum.
cihaz montajdan bu yana bu arızayı veriyorsa eğer vakum yapılmamış olabilir,gaz kaçırmış olabilir

Benim şahsi düşüncem hiçbir servis bu denli telefondan destek vereceğini sanmıyorum... illaki kendi servislerine yönlendirirler..

Amacınız linklediğiniz sitenin reklamını yapmaksa o ayrı bişey burada bu şekilde reklama izin veriliyormu bilmiyorum.. YÖNETİCİ arkadaşlar..

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri