Mitsubishi inverter E.OU3 HATASI

karaca123

Üye
merhaba arkadaşlar ,
asansör motorum gürültülü yayaş devirde hareket ediyor mitsubishi inverterde E.OU3 Hatası var yardımlarınızı bekliyorum frenleme drencinden şüpheleniyorum.
ÖNERİNİZ...

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
merhaba, benim önerim; hangi mitsubishiyi kullaniyorsaniz, kullanim kulavuzundan error code E.OU3 bulup, hatanin ne olduguna dair bilgi edinebilirsiniz. Daha sonra ne hatasi oldugu buraya yazarsaniz, belki baska önerisi olan birileri cikabilir.
selamlar saygilar

merhaba arkadaşlar ,
asansör motorum gürültülü yayaş devirde hareket ediyor mitsubishi inverterde E.OU3 Hatası var yardımlarınızı bekliyorum frenleme drencinden şüpheleniyorum.
ÖNERİNİZ...
Arıza kodu: yavaşlanma ya da durma sırasında rejenaratif aşırı gerilim duruşu...
ÇÖZÜM : FREN DİRENCİNDE SIKINTI VAR.

Son düzenleme:
Durma rampa süresini arttırın

Ayrıca gürültülü çalısma varsa, sargılardan bir grupda sorun vardır, sargı akımlarını ve durduktan saonra direnclerini yalıtkanlıklarını kontrol edin..

Hocam problemi duzeltim encoder arizasi var mis
Tesekkur ederim yorumlariniz icin farkli bir problemim var asansor Freni aciyor kabin Geri kaciyor ondan sonra inverter enerji veriyor olr asiri akima geciyor

Menuyu tam bılemıyorum ama şöyle bır önerıde bulunayım. Ayarlardan(,cıhaz içindekı yardımcı rölesinin) fren secenegi, yaklasık 5 hz de acmasını ayarlayın, böylece motor önce yol alacak almaya calısacak sonra fren bıraktıracaktır.

fikri olan var mı

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri