mitsubishi FX1S-14MR plc program

bolubeyi

Profesyonel Üye
mitsubishi FX1S-14MR plc programlama programını ve pc ile iletişim kablosunu nereden temin edebilirim. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
arkadaşım internette satılan kablolar çakma kablo ama iş görüyor alacağım kablo sc-9 dur.istanbuldaysan GTS ile iletişime geç izmitteysen ESO ile iletişime geç orijinal kablo al
ben aldım sorun yok

trabzondayım. bir de yazılım programı lazım. söz konusu yerlerin iletişim bilgileri varsa telefon açabilirim.

Güncel.

GTS yakin tarihe kadar Mitsubishi nin Turkiye temsilcisi idi. Her ithalatci firmanin basina geldigi gibi (ornekleri Autonics, ABB ve Beijer de goruldu) satislar belli orana geldikten sonra satin alinarak Mitsubishi nin kendisi Turkiye ye geldi. O sebeple GTS ye ulasamazsin. https://eu3a.mitsubishielectric.com/landingpage linki faydali olur insallah.

Proje dolayisiyla mi surekli mi Trabzon dasiniz?

Proje dolayisiyla mi surekli mi Trabzon dasiniz?

Verdiğiniz linkten şu bilgiye ulaştım:
Mitsubishi Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş. Turkey
Şerifali Mahallesi Nutuk Sokak No:5
TR-34775 Ümraniye - İSTANBUL

Tel: +90 (0)216 / 526 39 90
Faks: +90 (0)216 / 526 39 95

şu linkte diğer temsilcilikleri de mevcut: https://tr3a.mitsubishielectric.com/fa/tr/contact

Pazartesi günü telefon açıp yazılımı ve iletişim kablosunu nereden temin edebileceğimi sorarım.

Elimde atıl durumda kalmış FX1S-14MR model plc var. Eğitim amaçlı değerlendirmek istiyorum. Niyetim plc girişlerini bir pc arayüzü ile kontrol ederek bir çeşit akıl ev ya iş yeri sistemi oluşturmak. Arayüzle lambaları aç kapa, havuzu doldur boşalt, perdeleri aç kapa gibi komutla arayüzle plc girişlerine gönderip, plcnin tavırlarını izlemek. Derslerde daha görsel olur. Öğrenci daha iyi oturtur kafasına. PLC alabilecek maddi olanağımız yok. Arkadaşlar geçmişte bunu kullanamamış atıl durumda bekliyor. Değerlendireyim dedim.

Elektronik öğretmeniyim. Görev yerim Trabzon'da olduğundan 14 yıldır Trabzon'da yaşıyorum.

Hocam Yer aslında dudullu da.
Program ve kabloı bende var kendileri vermişlerdi sağolsunlar.
Yiğit Küntan'a Linkedinden ulaşın hocam size yardımcı olacaktır.

Hocam Yer aslında dudullu da.
Program ve kabloı bende var kendileri vermişlerdi sağolsunlar.
Yiğit Küntan'a Linkedinden ulaşın hocam size yardımcı olacaktır.
faceden kendisini bulabildim oradan yazdım bakalım. cevap bekliyorum.

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,613
Son üye
Liderpano

Yeni konular

Geri