Mitsubhi Servo Tamiri Yapacak Yer Arıyorum

xmlxml

Üye
Arkadaşlar bana mitsubishi servo motor tamiri yapacak yer lazım Bildiğiniz bu işi yapabilecek yerler varsa yazarsanız memnun olurum

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Arkadaşlar bana mitsubishi servo motor tamiri yapacak yer lazım Bildiğiniz bu işi yapabilecek yerler varsa yazarsanız memnun olurum

distribütörü gts-genel teknik sistemler- ama sanırım tamir etmiyorlar. bir sormanızda yarar var.

Öncelikle motor modeli nedir? Motorun probleminden de sözederseniz yardımcı olabilirim belki...

Merhaba

www.pantek.com.tr

Yukarıdaki site adresinden ulaşabilirsiniz. Bu firma servo motor ve elektronik kart onarımı yapıyor.

Arkadaşım mitsibushi inverter.plc ve servo onarımı yapıyoruz
mitsibushi bayisi ve system integratörü olarak iş yapıyruz
Bir noktaya dikkat çekmek zorundayım
onarımı nerede olursa olsun
servo sürücünün güç modulü arızalı ise sorun çok büğük çünki son aldığımız iki modül sorunlu çıktı.
tavsiyem modül arızası var ise sürücünün yenisini almanız
ve ya üretim kaybını göze almanız.

Ersatek Elektronik - Elektronik Kart Tamiri

Saygılarımla

Arkadaşım merhaba, bu konu çok riskli bir mevzu ve piyasada bir çok servo motor tamiri yapabileceğini iddia eden firmalar var. Ben 10 yıllık bir servo motor tamir ustasıyım ve her markadan modelden servo motor tamirini yaptım ve bir çok firmada da çalıştım. Eğer beni dinlersen 2 seçenek sunabilirim sana sorunsuz ve hızlı bir şekilde tamir yaptırabileceğin. Birincisi Yönmaksan Elektronik www.yonmaksanelektronik.com.tr
diğeride özmaksan elektronik www.ozmaksanelektronik.com bu firmalardan istediğin biriyle iletişime geçebilirsin.

Servo motor ,, tamiri,, cıx. 6 ayda 8 defa tamirmi olur? tamirine 3 motor parası ödedikten sonra,,, ''servo motor tamiri yapan varmı'' abü diyenlere, aynı markanın aynı modelini bul-al-tak-kullan diyorum.

(Belki gerçekten bu işi layıkıyla yapan üstadlar vardır, kimse ne diyo lan bu demesin. Onlara sözüm yok..)

windows_s en son belirtmiş olduğunuz gibi ustası varsa bu işin 10. kereden sonra dahi tamiri yapılır. Gerçi biraz uğraştırır ama sonuca ulaşılır. Ayrıca tamiri olmayan motordan para mı alınır?? :)

Hocam yaptım deyip her seferinde eline tutuşturursa,,,,...
Ee ben nne diye su kaynatıyorum,, alıyordu, + yerine montaj bana ait.
Neyse son 2 işlem sonunda(1 gün ara ile) halen sürücüdeki hata kodu devam edince motorun yenisini aldık ve mutlu son.

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri