Mini CNC İmalatı...!

mehmetkose

Usta Üye
Merhaba arkadaşlar, baktım ki herkes mini cnc ile ilgileniyor ve herkes kendince bir şeyler yapmak istiyor, dedim ki kendi kendime; sende bu işin paket olarak imalatını yap, isteyen olur ise istenilen ölçüde (masa üstü kalmak kaydı ile istenilen ölçü) paket olarak yani kit halinde elektronik de dahil olmak üzere hatta ve hatta mini bir pc de dahil olmak şartı ile paket sipariş alabilirim.... cncler tamamen profesyonel olacaktır, gövdeleri alimünyum yataklamaları lineer ray ve araba hareket milleri yüzer rulman olacaktır, amatörlük adına biraz pahalı sanırım ama gerçekten hoş ve profesyonel bir tezgah olacaklardır... isteyene servo kontrollü isteyene step kontrollü, tamamen seçimlik bir tezgah derseniz ki bunun hobi yanı neresinde; kit halinde olacağı için parçaların imalatı için sanayide geçireceğiniz zamanı evde parçaları birleştirmek için harcayacaksınız.... ve tamamen sizin elinizden çıkan bir tezgah olacaktır... ilgilenenlerin mesajlarını bekliyorum....

Senin gibi bir ustanın elinden çıkacak cnc kaliteli ve güzel olacaktır.
Bu arada 12 puanın yarısını ben vermişimdir :)

Estağfurullah Gökhan, puan konusunda haklısın dün gözüme ilişti de :) :) kesinlikle öyle çoğu senin puanlaman...:):) puansız yaşamaya alıştım ben bağışıklık kazandım:D

Merhaba arkadaşlar, baktım ki herkes mini cnc ile ilgileniyor ve herkes kendince bir şeyler yapmak istiyor, dedim ki kendi kendime; sende bu işin paket olarak imalatını yap, isteyen olur ise istenilen ölçüde (masa üstü kalmak kaydı ile istenilen ölçü) paket olarak yani kit halinde elektronik de dahil olmak üzere hatta ve hatta mini bir pc de dahil olmak şartı ile paket sipariş alabilirim.... cncler tamamen profesyonel olacaktır, gövdeleri alimünyum yataklamaları lineer ray ve araba hareket milleri yüzer rulman olacaktır, amatörlük adına biraz pahalı sanırım ama gerçekten hoş ve profesyonel bir tezgah olacaklardır... isteyene servo kontrollü isteyene step kontrollü, tamamen seçimlik bir tezgah derseniz ki bunun hobi yanı neresinde; kit halinde olacağı için parçaların imalatı için sanayide geçireceğiniz zamanı evde parçaları birleştirmek için harcayacaksınız.... ve tamamen sizin elinizden çıkan bir tezgah olacaktır... ilgilenenlerin mesajlarını bekliyorum....

Merabalar Ufak Bi reklam Atölyem var Ufak Tefek Kesimler Yapabilceğim 70*50 gibi bi cnc router istiyorum yada ölçü biraz daha değişebilir maliyeti ne kadarı bulur ve yeriniz nerdedir acaba !

ekledim ama kapalı gözüküyorsun bu arada sanırım tanışıyoruz daha önceden:D

Şu an açık msn im abi evet tanışıyoruz abi :D :D :D :D ilk üye olduğum zamanda nickin tanıdık gelmişti :D sende msn adresini verirsen bende ekleyeyim abi

mail adresi yazmak forum kurallarına aykırı, ama profilimde yazıyor sanırm:D

iyi düşünmüssünüz ama yanlış yere tezgaz açtınız
burada herkes kendi el bererisi ve emeğini ortaya koyarak sıfır masrafla bir sey yapmak istiyo
kesimleri sanyideki komsu ahmet abiye yaptırıyo hatır işi kaynagını çalıştığı yerde yapyo para vermiyo
motorlar sağdan sol ayarlamaya calışıyo
anlıyacagınız dükkan açılmadan kapandı
ama yapıpda internet üzerinde satılabilir
kolay gelsin...

iyi düşünmüssünüz ama yanlış yere tezgaz açtınız
burada herkes kendi el bererisi ve emeğini ortaya koyarak sıfır masrafla bir sey yapmak istiyo
kesimleri sanyideki komsu ahmet abiye yaptırıyo hatır işi kaynagını çalıştığı yerde yapyo para vermiyo
motorlar sağdan sol ayarlamaya calışıyo
anlıyacagınız dükkan açılmadan kapandı
ama yapıpda internet üzerinde satılabilir
kolay gelsin...

Uyarın için teşekkür ederim arkadaşım, bende niye hiç müşteri gelmiyor diye aptal aptal düşünüyordum hemen kapatayım bari dükkanı...!

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,909
Son üye
T_K

Yeni konular

Geri