Minecraft Gerçekçi Sigorta Modu Yapmak İstiyorum

blenderde bende de açmadı, 3ds max programı ile açtı. 3ds max, autocad, obj formatlarında export ettim,

Ekli dosyayı görüntüle 66852
Bir de CGTrader diye bir sitede ücretsiz modeller var ama resimdeki gibi özel bilgilerimi istiyor ama özel bilgilerimi vermek istemiyorum (markasız, yazısız, hatta renksiz sigorta modellerinde bile böyle davranıyor). Diğer modellerde böyle bir sorun yok. Videodaki gibi başka bir modda o siteden indirdiğim modelleri kullandım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200813-021444.png
    Screenshot_20200813-021444.png
    229.1 KB · Görüntüleme: 45
blenderde bende de açmadı, 3ds max programı ile açtı. 3ds max, autocad, obj formatlarında export ettim,

Ekli dosyayı görüntüle 66852
Ben de geçenlerde videodaki gibi yeni bir sigorta modeli daha çizdim. Modeli çizerken de Siemens marka bir sigortadan esinlendim.

Daha sonra da 3dwarehouse.sketchup.com'daki sağlam modelleri de kullandım ve sigorta kutusu da ekledim.

Bunlardan başka elektrikçileri de eklemeyi unutmadım (şimdilik öylece geziniyorlar).

Ayrıca modun içine sürprizler de sakladım.

Şimdi ise moda ampul ve aydınlatma ürünleri de ekliyorum.

Moduma eklememi istediğiniz bir şey varsa cevap olarak yazabilirsiniz.

sigorta kutusundan ziyade minecraft oyunuyla ilgili bir şeyler söylemek istiyorum.
markus alexej person ve sadece 7 çalışanı tarafından geliştirilen maden çıkartma oyunu microsoft tarafından 2,5 milyar dolara satın alınmış ve daha da garibi Türkiye'deki tüm kömür ocaklarından daha fazla kar ediyormuş.
Bizdeki bir milyon yazılımcı projesi ne durumda acaba?

sigorta kutusundan ziyade minecraft oyunuyla ilgili bir şeyler söylemek istiyorum.
markus alexej person ve sadece 7 çalışanı tarafından geliştirilen maden çıkartma oyunu microsoft tarafından 2,5 milyar dolara satın alınmış ve daha da garibi Türkiye'deki tüm kömür ocaklarından daha fazla kar ediyormuş.
Bizdeki bir milyon yazılımcı projesi ne durumda acaba?
Bu modu yapmamdaki amaç 5 yıldır elektrik modu arıyordum. En beğendiğim modun da sadece 1.7.10 sürümü için olanı vardı. O nedenle biraz bekledikten sonra modun yeni sürüm için olanı çıkmadığı için o modu kendim yapmaya karar verdim. Yüklemek istediğim modu dün denedim ve videodaki gibi mantık hataları var.
Ayrıca videoyu çekmeden önce o modun kaynaklarına da baktım, çevirileri bile hatalı.

your idea is very good good luck

Modsuper minecraft apk sında Minecraft Gerçekçi Sigorta Modu oluşturabilirsiniz, en iyi seçimdir.

Birçok farklı platform arasından seçim yapabilir veya sosyal ağlara başvurabilirsiniz.

your idea is very good good luck

Modsuper minecraft apk sında Minecraft Gerçekçi Sigorta Modu oluşturabilirsiniz, en iyi seçimdir.
Sigorta modumdaki sigortaların ve diğer cihazların şimdi nasıl göründüğünü merak ediyorsanız şimdi aşağıdaki resimlerdeki gibi görünüyor.
Minecraft 1.12.2 2021-09-17 18-48-41_exported_5766.jpg

Minecraft 1.12.2 2021-09-19 18-10-15_exported_9969.jpg

Minecraft 1.12.2 2021-09-15 21-53-09_exported_233.jpg

Ancak şimdi o modda biraz kasma sorunu var ve ayrıca sigortaları veya diğer cihazları sigorta kutusuna yerleştirmeye çalıştığımda ise GIF'teki gibi sigorta kutusuna yerleştireceğim sigorta veya cihaz sigorta kutusunu yutuyor.
ezgif.com-gif-maker.gif

Kısa bir zaman önce ilk kez (yıllar önce) eklediğim sigorta ve diğer cihazların modellerini başka bir markadan esinlenerek (asıl olması gereken haline) güncelledim (önceki modelleri çok amatörce görünüyordu) ve elektrik moduma resimlerdeki gibi shader bastım ve bence çok güzel bir görüntü ortaya çıktı.

2022-09-11_22.48.40.png

2022-09-11_22.48.45.png

2022-09-11_22.49.21.png

2022-09-11_22.48.55.png

2022-09-11_22.49.28.png

Ancak elektrik modunda şöyle bir sorun var, Minecraft 1.14.4 ve üzerindeki sürümlerde bazı modellerde bozulmalar oluşuyor ve o sorunu ise yıllar sonra fark ettim.

Bir de CGTrader diye bir sitede ücretsiz modeller var ama resimdeki gibi özel bilgilerimi istiyor ama özel bilgilerimi vermek istemiyorum (markasız, yazısız, hatta renksiz sigorta modellerinde bile böyle davranıyor). Diğer modellerde böyle bir sorun yok. Videodaki gibi başka bir modda o siteden indirdiğim modelleri kullandım.
Screenshot_20200813-021444.png

Ekteki resimdeki modelin (indirilmesi için özel bilgilerimin istendiği modelin) bunca zamandır Blockbench (sadece küpler kullanılarak çizim yapılan bir çizim programı) ile çizilebilecek bir model olduğu nasıl aklıma gelmemiş, halen anlayamadım.

(Ayrıca resimdeki gibi o modele benzer bir model çizip modun içine de dahil ettim ve shader basınca böyle görünüyor.)
2022-12-05_00.36.51.png

Düzenleme: Kendi çizdiğim modele yakından bakıldığında ise böyle görünüyor. Ayrıca indirmeye çalışırken benden özel bilgilerimin istendiği ve o yüzden de kendim çizmek zorunda kaldığım modelin (inanamayacaksınız ama) sadece küplerden oluştuğunu da belirtmek isterim.
2022-12-05_00.35.15.png

Son düzenleme:
Ekli dosyayı görüntüle 93893
Ekteki resimdeki modelin (indirilmesi için özel bilgilerimin istendiği modelin) bunca zamandır Blockbench (sadece küpler kullanılarak çizim yapılan bir çizim programı) ile çizilebilecek bir model olduğu nasıl aklıma gelmemiş, halen anlayamadım.

(Ayrıca resimdeki gibi o modele benzer bir model çizip modun içine de dahil ettim ve shader basınca böyle görünüyor.)
Ekli dosyayı görüntüle 93895

Düzenleme: Kendi çizdiğim modele yakından bakıldığında ise böyle görünüyor. Ayrıca indirmeye çalışırken benden özel bilgilerimin istendiği ve o yüzden de kendim çizmek zorunda kaldığım modelin (inanamayacaksınız ama) sadece küplerden oluştuğunu da belirtmek isterim.
Ekli dosyayı görüntüle 93906
Ayrıca indirmeye çalıştığım ama özel bilgilerim istendiği için modelini indiremediğim nesnenin üreticisinin neredeyse bütün ürünleri sanki Minecraft için yapılmış.

Forum istatistikleri

Konular
128,169
Kullanıcılar
449,933
Son üye
selcukbatman54

Yeni konular

Geri