alfa romeo

Beyinci Ali Usta
Yönetici
Yönetici

Ekli dosyalar

• Miele camaşır makinası motor kömür degişimi.zip
    2.7 MB · Görüntüleme: 26
  • W1113tech.pdf
    2.7 MB · Görüntüleme: 68
Bunlarin almancasida varmi yada türkcesi

Moderatör tarafında düzenlendi:
EL200DCircuitDiagram.jpg
MieleW828RelayBoard.jpg

selam ustam elimde miele w 800 camasir makinesi var makine hic calismiyor elektrik geliyor yalniz motora gelmiyor baska bir bozuk parca bulamadim acaba elektronik kartta ola bilirmi.

saygilar

selam ustam elimde miele w 800 camasir makinesi var makine hic calismiyor elektrik geliyor yalniz motora gelmiyor baska bir bozuk parca bulamadim acaba elektronik kartta ola bilirmi.

saygilar

Kapı kilitlenip,su alıyor mu ?
Pompa çalışıyormu?

ustam kapi acilmiyordu ön tarafta 4 tane dügmeler var onlar birbirine pralel dügmenin birisi kapiyi acmaya yariyor bunlarin ayaklari soguk lehim oldugundan zamanla yanmis degistirdim düzeldi calisiyor.

usta bi tanede bende war mielle. suyu alıyor ısıtıyor buşaltıyor bi türlü motor dönmüyor
motoyu dışarıda manuel olarak denedim çalışıyor ama makinede çalışmıyor. ne yapmak lazım

usta bi tanede bende war mielle. suyu alıyor ısıtıyor buşaltıyor bi türlü motor dönmüyor
motoyu dışarıda manuel olarak denedim çalışıyor ama makinede çalışmıyor. ne yapmak lazım

Tam model verirmisin

karti komple degistir zaten fazla pahali birsey degil bunlar biraz eski model oldugundan bulabilirsin

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri