MicroLogix 1500 PLCiçin RSLogix 500 Program Kurulumu

Allen Bradley MicroLogix 1500 PLC İlğili yardım.RSLogix 500 programını kuramıyorum..

RSLogix 500 v8.20.00 versiyonunu kurdum fakat 10 haeli seral istiyor yardımcı olursanız sevinirim..

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Kurduğun progamın içinde biyerlerde olmalı ayrıca kurduktan sonrada lisanslamanı isteyecek virtual flopydisk ile de lisanslarsın.

Seri no normalde CD üzerinde yer alır. Eğer kopya bir CD kullanıyorsan kopyalandığı CD'nin üzerindeki seri no olmalı yoksa bir işine yaramaz.

tşk arkadaşlar halettim..

nasıl hallettiniz bizlerlede paylaşırsanız seviniriz

ben programı indirdim kurulumu yaptım serial var ancak sanal floppy olayını halledemedim

Seri no normalde CD üzerinde yer alır. Eğer kopya bir CD kullanıyorsan kopyalandığı CD'nin üzerindeki seri no olmalı yoksa bir işine yaramaz.
merhaba internetten indirdiğimiz rslogix500 proğramında serial varmıdır? nasıl kurabilirim.yardımcı olursanız memnun olurum.

Yanında bir txt dosyası olarak paylaşıldıysa onu kullanabilirsiniz. Ben bu şekilde hiç kurmadan.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri