Microlab yardım

blue74

Üye
arkadaşlar microlab 2+1 ses sistemim vardı kendi hatamdan dolayı entegrelerini yaktım ve şuan o kadar yere baktım aynı entegreden bulamadım, kart üzerinde olan entegre ( D2030A ) elektronik konusunda fazla deneyimim yok bunun yerine ne kullanabilirim yada nerden temin edebilirim yardımcı olursanız sevinirim

ilginiz için teşekkür ederim tda2030 denedim hoparlörlerden gelen ses azda olsa iyi gibi ama subwofer cok kötü nerdeyse hiç yok gibi.entegrelerin yanma sebebi sub cıkısına yanlışlıkla power soketini takmam oldu hemen elektrıgı kestımsede kurtaramadım sizce bunun başaka nerelere zararı olmuştur yakınındaki komponentleri test ediyorum sağlam takıldım kaldım burda, uğraşmıcam ama güzeldi ses sistemi atmak istemiyorum

sub çıkışına poweri verince sadece 2 tane tda2030 yanması lazım hepsi nasıl yandı belki yollarda bir kopma falan olmuştur iyice inceleyin belki gözünüzden kaçan birşey vardır.
Birde d2030 ile tda2030 %100 uyuşmuyorlar ama çok farkediceğini sanmıyorum.

konuyu hortlatıyorum. aynı sorun benim başıma da geldi
tda2030 ile değiştirdm patlayan d2030 a'yı. wooferda neredeyse ses yok hoparlörler normal sebebi ne olabilir?
tda2030(14watt) yerine lm1875(20w) taksam bişey değişir mi? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Bende de aynı sorun var. 2+1 ses sistemi tda2030a ile değiştim 3 adet. Ama sağ kanal ses kısık ve cızırtılı geliyor.

Sağ kanaldaki elemanları kontrol edin.

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri