Metal Dedektörleri Şemalı Açıklama

arkadasım elınde pıc le yapılmıs proje var mı?şema ve program olarak?
acil lazım bana..
yardımcı olursan sevinirim

arkadaşlar eğer elinde hazır pcb devresi olan varsa bana özelden mesaj atabilirmi

Verdiğiniz bilgi için çok teşekkürler. Arkadaşlar! kısa mesafede olsa deney amaçlı olarak elinizde varsa verebilirmisiniz.

Alan etkili transistörle(ujt) yapılan basit duvar içindeki demir, vs. bulmaya yarayan bir takım devreler vardı, bulamıyorum yardımcı olurmusunuz...
Eğer sizlerde bilemiyorsanız, benzer herhangi bir devre biliyorsanız da olur, şimdiden teşekkürler...:)

arkadaşlar delta pulse var pi sistem isteyen omu yapsın ayrım yok ama güzel dedektör

arkadaşlar basit bir metal dedektörü bana lazım nasıl yapabilirim bana yardımcı olur musunuz??

arkadaşlar bana çok basit bir metal dedektör şeması açıklamalı lazım.... yardımcı olabilecek biri var mı acaba??? ÇOOKKK ACİLLLLLLLL

arkadaşlar pulse impulse metal dedektörünün osilatör devresi kullanılacak olan bobini nasıl sürecek burdaki güç nasıl yükseltilecek , hangi elemanlar kullanılacak yani kısaca devrenin yükselteç kısmı nasıl olacak bilen var mıı??? bu kısmın çalışma mantığını biraz anlatabilir misiniz şekil üzerinde olursa çok iyi olacak benim için

Zemin üzerine yerleştirilen metal kötle dedektörü kurulumu ve temininde yardımcı olurum

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,809
Son üye
yucelsenolgm

Yeni konular

Geri