Metal Dedektörleri Şemalı Açıklama

arkadasım elınde pıc le yapılmıs proje var mı?şema ve program olarak?
acil lazım bana..
yardımcı olursan sevinirim

ms_fb1907

Üye
arkadaşlar eğer elinde hazır pcb devresi olan varsa bana özelden mesaj atabilirmi

ber03

Üye
Verdiğiniz bilgi için çok teşekkürler. Arkadaşlar! kısa mesafede olsa deney amaçlı olarak elinizde varsa verebilirmisiniz.

dj-roer

Üye
Alan etkili transistörle(ujt) yapılan basit duvar içindeki demir, vs. bulmaya yarayan bir takım devreler vardı, bulamıyorum yardımcı olurmusunuz...
Eğer sizlerde bilemiyorsanız, benzer herhangi bir devre biliyorsanız da olur, şimdiden teşekkürler...:)

salihgenç

Üye
arkadaşlar delta pulse var pi sistem isteyen omu yapsın ayrım yok ama güzel dedektör

impartr

Üye
arkadaşlar basit bir metal dedektörü bana lazım nasıl yapabilirim bana yardımcı olur musunuz??

impartr

Üye
arkadaşlar bana çok basit bir metal dedektör şeması açıklamalı lazım.... yardımcı olabilecek biri var mı acaba??? ÇOOKKK ACİLLLLLLLL

arkadaşlar pulse impulse metal dedektörünün osilatör devresi kullanılacak olan bobini nasıl sürecek burdaki güç nasıl yükseltilecek , hangi elemanlar kullanılacak yani kısaca devrenin yükselteç kısmı nasıl olacak bilen var mıı??? bu kısmın çalışma mantığını biraz anlatabilir misiniz şekil üzerinde olursa çok iyi olacak benim için

ultrazap

Üye
Zemin üzerine yerleştirilen metal kötle dedektörü kurulumu ve temininde yardımcı olurum

Sponsor Bağlantı

Forum istatistikleri

Konular
105,518
Kullanıcılar
392,213
Son üye
audiobahn

Yeni konular