Metal Dedöktörü

refikoyu

Üye
Metal dedöktöründen anlayan arkadaşlar iletişime geçerler ise sevinirim

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
magrotnic tt diye yazıyor üzerin demir cisimde 1mm kadar yakalıyoruz fakat paslanmaz çelikte görmüyor kapalı bir gıda ürünü düşünün konveyörlü metal dedektörünün içinden geçiyor

Şimdi senın soyleıgım markayı bilmiyorum

Uzun sure Metal dedektorlerı ıle ılgılı calıstıgım fırmada calıstım

Farklı farklı markalar kullandım

Paslanmaz metal ( stainless steel ) gormesı ıcın bu metal dedektorun ozellıgının olması gerekıyor

Kullanma klavuzu na bakmak gerek bu ozellık varmı dıye

Ayrıca kalıbrasyon ıcın kullanılan ufak metal parcalar vardır Sız bunlarla kalıbrasyon yaptınızmı Farklı çaplardakılerın hangılerının goruyor hangılerını gormuyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
siz metal algılama sensörün den bahs ediyordunuz metal dedektörü bambaşka bişey :=) en azından biri bir kaç mm algılıyor diğeri ort 30 cm :D hangi tip algılayıcı üzerine bilgi istiyorsun ayrıca almak öğrenmek istediğin bilgiyide yazsaydın keşke bildiğimiz kadarıyla yazardık :=)

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri