Mesleki Yeterlilik

_weron_

Üye
Merhaba arkadaşlar
İşletme elektrik bakimcisi olarak mesleki yeterlilik belgesi almak için gönderecekler.
Daha önce aranızda giren varmı?

Merhaba sınava girdin mi? Bende önümüzde ki hafta giricem yardımcı olabilirmisin. Teşekkür ederim
Merhaba arkadaşlar
İşletme elektrik bakimcisi olarak mesleki yeterlilik belgesi almak için gönderecekler.
Daha önce aranızda giren varmı?

Sınava girdim.yazili sınavda pek mesleki soru çıkmadı iş güvenliği ve kalite yönetim sistemi çevre denetimi ile ilgili 10 lu sorular çıktı.Toplam 50 soru
Uygulama basit yıldız üçgen devresinde arıza soruldu.kac amper cektigi fazlar arası kaç volt onlar soruldu.
Bı tanede testere makinasında uygunsuz olan şeyleri söylüyor sunuz.Motor kapağı kırık.kablo ekli buton kutusu kırık vs..
Uygulamada baretini eldivenini kullacaksin iş güvenliği vs.

Sınava girdim.yazili sınavda pek mesleki soru çıkmadı iş güvenliği ve kalite yönetim sistemi çevre denetimi ile ilgili 10 lu sorular çıktı.Toplam 50 soru
Uygulama basit yıldız üçgen devresinde arıza soruldu.kac amper cektigi fazlar arası kaç volt onlar soruldu.
Bı tanede testere makinasında uygunsuz olan şeyleri söylüyor sunuz.Motor kapağı kırık.kablo ekli buton kutusu kırık vs..
Uygulamada baretini eldivenini kullacaksin iş güvenliği vs.
Çok teşekkür ederim bilginize umarım benim sınavda bu kadar kolay olur sağlıcakla kalın

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar, işletmede Bakım ve onarım elektrikçisi olarak meslek lisesi/elektrik elektronik teknolojileri alanı elektrik tesisat pano montörlüğü bölümünden mezun olmuş birini çalıştırabilir miyiz? yoksa sadece pano montörlüğü iş kolunda mı çalıştırabiliriz? mesleki yeterlilikle alakalı olarak uygun mudur yoksa bakım onarım elektrikçiliği için mesleki yeterlilik belgesi mi aldırmak gerekir?

ozel sektor elemanın ne kadar kalifiye ve ne kadar az ucret ıstedıiğine bakıyor gerisi onemli degil
Merhabalar, işletmede bakım ve onarım elektrikçisi olarak meslek lisesi/elektrik elektronik teknolojileri alanı elektrik tesisat pano montörlüğü bölümünden mezun olmuş birini çalıştırabilir miyiz? yoksa sadece pano montörlüğü iş kolunda mı çalıştırabiliriz? mesleki yeterlilikle alakalı olarak uygun mudur yoksa bakım onarım elektrikçiliği için mesleki yeterlilik belgesi mi aldırmak gerekir?

Herkese hayırlı günler bende isletme elektrik seviye 5 sınavına gireceğim en son girenler tecrübelerini yaza bilir mi?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,872
Kullanıcılar
449,461
Son üye
evenzhou

Yeni konular

Geri