mesleki internet siteleri

cahits

Üye
Herkese selam ! Benim, mesleki gelişim açısından takip ettiğim bazı siteler var .Özellikle dikkatimi çeken maalesef önde gelen elektrik firmalarından Siemens in Tr sitesinin hiçbir işe yaramaması.Bu siteden ne malzeme hakkında bilgi almak mümkün ne de bir şeyler öğrenmek mümkün değil.Teknoloji geliştiren firma olmasına rağmen bilgilendirme sıfır! Yani gizlilik nedir bu kadar gizlilik anlamadım.Mesela Schneider in sitesinden pek çok şey öğrenip anlayabiliyorsun .Malzemeleri inceleyip nasıl kullanlıması gerektiğini anlayabiliyorsun.Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz ve hangi isteleri takip ediyorsunuz merak ediyorum!Teşekkürler Kontrolkalemine ki 1 yıldır bu siteyi takip ediyorum VE FAYDALANIYORUM . böyle bir site yok her açıdan MÜKEMMEL.

benim şahsi düşüncem bilgisini paylaşmayanın sizde malzemesini paylaşmayın.

kontrolkalemi varken başka sitelere bakmaya ne hacet...
aradığımız her bilgi zaten mevcut çok yararlanıyoruz...
Allah kurucularından ve tüm üyelerden razı olsun başarılarımızın devamı dileğiyle....

kontrol kalemi benim için ideal bir site yılların bilgi birikim ve deneyimlerini burada herkes rahatlıkla paylaşabiliyor.Mesleki sorunlara karşı kısa zamanda güzel çözümler üretiliyor hem kendimize hemde içinde yaşadığımız bu güzel ülkenin gelişmesinde ve büyümesinde bizimde bir nebze katkımız oluyor ise ne mutlu bizlere ,tabiki daha başka sitelerde var bu sitelerinde kontrol kalemi kalitesinde bizlere mesleki açıdan hizmet vermesini temenni ederim.Sonuçta yükümüz ağır sıkıntılar paylaştıkça azalır,mutluluklar paylaştıkça çoğalır.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri