mesleki bılgısı olmıyan kişilere yardım ederken dıkkat edelım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tekin126

Profesyonel Üye
ben bu konuyu açtım benım gozlemledığım meslekı bılgısı olmıyan kişiler ıyı nıyetlı arkadaşlara yazılım yaptırıyorlar baskılı devreye varana kadar ıyı nıyet yardım sever arkadaşları kullanıyorlar yazık yıllarca emek ver baski devre tekniğini yap yazılımı yap bu işten anlamıyan kişilerce kullanılmak hıçte hoş değıl herşeyın bır bedelı olmalı bilgi paylaşılmalı ama meslek sahıbı olanlarda niyetı kandırıp bedelsız proğram yazılım emek alan kişilere taviz vermemelı duşunuyorum yazık gunah emeğımıze yıllarımızı harcıyoruz adam çıkıyor oğrencıyım odevım var dıyor gerçek olsa neden yardım etmıyelım ama oyle değil

sayin uye soyledikleriniz boslukta kalan iddialar vede bu iddalarinizla lutfen forumda bilmedigi konuda yardim isteyen kisileri itham etmeyiniz vede bu konuda gercekten somut delilleriniz varsa bunu biz yoneticilerle paylasiniz bizlerde bu vede benzeri uyelerle ilgili gerekli yaptirimlari bugune kadar yaptigimiz gibi yapariz.bununla ilgili size 12 saat muddet veriyoruz eger bu konuda elinizde gercekten somut deliller yoksa
forum kurallari geregince bu madde vede forumda polemik yaratacak davranislariniz dolayisiyla yasaklanacaksiniz
1.7 ) Türkiye Cumhuriyetine, kişilere, kurumlara hakaret etmek veya argo kelimeler kullanmak kesinlikle yasaktır.

sayin uye soyledikleriniz boslukta kalan iddialar vede bu iddalarinizla lutfen forumda bilmedigi konuda yardim isteyen kisileri itham etmeyiniz vede bu konuda gercekten somut delilleriniz varsa bunu biz yoneticilerle paylasiniz bizlerde bu vede benzeri uyelerle ilgili gerekli yaptirimlari bugune kadar yaptigimiz gibi yapariz.bununla ilgili size 12 saat muddet veriyoruz eger bu konuda elinizde gercekten somut deliller yoksa
forum kurallari geregince bu madde vede forumda polemik yaratacak davranislariniz dolayisiyla yasaklanacaksiniz
1.7 ) Türkiye Cumhuriyetine, kişilere, kurumlara hakaret etmek veya argo kelimeler kullanmak kesinlikle yasaktır.

yasaklarsanız yasaklayın hıçte problem değıl ama başimdan geçmezse bu konuyu yazmazdım yazdıklarımın arkasındayım ispatlamak mecburuyetındede değilim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,903
Son üye
furoz6868

Yeni konular

Geri