Meslek odalari

**poyraz**

Üye
Baro lardan sonra EMO ya da bir düzenleme gelmesi gerektiğini sizde düşünüyormusunuz?

Baro lardan sonra EMO ya da bir düzenleme gelmesi gerektiğini sizde düşünüyormusunuz?
Meslek odalarının siyasi mevzularda görüş belirtme ve gerekirse mahkeme-idari yollara tevessül etme gibi bir mesaisi olmali mi olmamalı mi ? Esas bunu tartışmak lazım. Bana saçma geldiği icin yıllar önce istifa ettim . Üyelerine vermesi gereken eğitimler icin bile kallavi ücretler talep eden , sade suya tirit kıvamında üç beş günlük eğitimlerle sertifika dağıtan, istifa edip geri dönmek isteyen üyelerinden geçmiş aidatlarını bile talep eden ve daha bir sürü abuk uygulama ile zaten emo kendi içini boşaltali çok oldu .

Son düzenleme:
confickerbelasi sinirli ifade bırakmışsın. Neden sinirli ifade bıraktığını bizle paylaşmak istermisin ?

confickerbelasi sinirli ifade bırakmışsın. Neden sinirli ifade bıraktığını bizle paylaşmak istermisin ?
Öfkeli ibare lazımsa bir tane de ben bırakayım. Bugün araç muayenemi yaptırdım. 342 lira şifa niyetine . Müşterisine verecek bir bardak çayı ve suyu yok, ağırlayacak kapalı mekanı yok . Yağmurdan bir güzel ıslandık. Arabamıza yapılan bir tek tamir ve onarım yok . Bir avuç parayı verip geldik .

Meslek odalarının siyasi mevzularda görüş belirtme ve gerekirse mahkeme-idari yollara tevessül etme gibi bir mesaisi olmali mi olmamalı mi ? Esas bunu tartışmak lazım. Bana saçma geldiği icin yıllar önce istifa ettim . Üyelerine vermesi gereken eğitimler icin bile kallavi ücretler talep eden , sade suya tirit kıvamında üç beş günlük eğitimlerle sertifika dağıtan, istifa edip geri dönmek isteyen üyelerinden geçmiş aidatlarını bile talep eden ve daha bir sürü abuk uygulama ile zaten emo kendi içini boşaltali çok oldu .
istifaw edebildi iseniz ne mutlu :) şu an ölmeden çıkamıyorsun..

istifaw edebildi iseniz ne mutlu :) şu an ölmeden çıkamıyorsun..
Anayasaya göre angarya suçtur . Kimse kimseyi bir yere üye olmaya zorlayamaz . Şikayette bulunun . Mesleki olarak zorluk çıkarma hakları malesef var ama bana üye olacaksın , sonra da ayrılamazsın . Kusura bakmayın o biraz zor .

EMO aleyhine yazacak o kadar çok şey var ki hepsini yazsam içeri atarlar 😁

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri