MESAJ YAZIMI

fahri yetiş

Onursal Üye
Onursal Üye
Mesajlara cevap verilir iken,yazılan mesajlar normal cümle dizilişinde olur iken,cevaplama
bittiğinde,ekrana çıkan mesajın bölündüğü görünmekte idi.Bölünen mesajı düzeltmek için,
" mesaj düzeltme " butonundan istifade eder iken,bu butona bastığımızda,yazılan me-
sajlar da kaybolmaktadır.Durumun düzeltilmesini,sn. ilgilerden beklemekteyim.

Sayın fahri yetiş sorun hala devam ediyor mu?

Maalesef devam ediyor. "Mesaj düzenleme paneli " ne basıldığında yazı yazılamayan ve ilk mesajın görülmediği bir sayfa açılıyor.

Teşekkürler bende aynı sorun olmadığından sorunu tespit edemiyorum. Bir kaç deneme ile sorunu araştırmaya devam ediyorum.

mesajlarımızda duzeltme yapabıleceğımız bır lik olmasını bende ısterım çunku ımla kurallarına hıç uymuyorum bu bir alışkanlık bundan vazgeçmemde zor burada boyle ımla kurallarını duzeltecek bır link varsa gerçekten çok mukemmel olur

tekin kardeşim, yazım denetimi var zaten üzerinde abc yazan yazım denetimi yapıyor.

evet gordum yanliz tikladığımda çalışmıyor bende vazgeçtım bu yaştan sonra duzeltsem ne olacak benı tanıyan boyle tanısın:)

Google Chrome kullanırsanız yazdığınız her metni otomatik olarak yazım denetimden geçiriyor.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri