Mesaj tahtasındaki eksiklik

Sayın yöneticiler forumda değişik bir düzen ve görünüm getirmişsiniz bence çok güzel ve anlaşılır olmuş elinize sağlık tebriklerf yalnız bbirşey dikkatimi çekti üyeleriçin kısaca hepimiz için iyi olacağını düşündüğüm bir eksiklik

Gelişmiş mesaj tahtasında özellikle youtubeden veya herhangi bir video sitesinden mesaj tahtasına direk video linki verebileceğimiz "video ekle" butonu yok .Konulursa çok iyi olacak Youtubeye girmek yasaık diyorsanız herkes sizinde bildiğiniz gibi girebiliyor bence bu konu çok önemli mesleğimizde görselliğin önemini sizlerde biliyorsunuz bunu söylemek istemiştim herkese kolay gelsin iyi forumlar bol kazançlar.

buradaki küçük eklenti ile bu iş yapılabilir, ve bence çok da güzel olur

Sn.Üyelerimiz

İstekleriniz biran önce göz önüne alınıp uygulamaya konulacaktır.Fakat forum kirliliğini önlemek adına bu tarz mesajlarınızı daha önce açılmış olan değişkilik isimli konuya yazarsanız sevinirim.

Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim
Saygılarımla...

Benim de 1-2 tahtam eksik ne olmuş yani :)
Yeni formatımız hayırlı olsun.Tatildeydim yeni gördüm.Bu konu ile ilgili başka konu varsa kusura bakmayın artık.Alışması zor olacak ama daha kaliteli olmuş.

youtube yasaklı oldugu için youtube haricinde video sistemlerini destekleyecek bir uygulama
ekleyebiliriz
bir çok kişinin sizin bu bahsettiğiniz programalrdan haberi yok

youtube yasaklı oldugu için youtube haricinde video sistemlerini destekleyecek bir uygulama
ekleyebiliriz
bir çok kişinin sizin bu bahsettiğiniz programalrdan haberi yok

programın linkini verdikya yönetim de bunu duyurular bölümünde yayınlayabilir pekala
ayrıca başka video upload siteleride olabilir örnek "akıllı tv, vidi vodo" vs...gibi

programın linkini verdikya yönetim de bunu duyurular bölümünde yayınlayabilir pekala
ayrıca başka video upload siteleride olabilir örnek "akıllı tv, vidi vodo" vs...gibi

sn.TEKNİSYEN4

İlk önce konuşma uslubunuzu biraz yumuşatın bence.Gelelim video link olayına herkez sizin benim gibi pc'den anlamıyabilir ve hatta pc yı sadece bizim sitemize girmek için kullanan üyelerimiz olabilir.

Bu sebeplede verilen linkler açılmayınca sorunlar yaşanacaktır bizde bu sorunlarla karşılaşmak istemiyoruz.

Kolay Gelsin...
Saygılarımla...

Mahkeme kararıyla engellenen (youtube gibi) sitelere girişin bir de yasal yönü var.

Hani bir şey günah denilince ilk bahanemiz,hacılar hocalar da yapıyor olur ya.Youtube ile ilgili bahanemiz hazır...Başbakan da giriyor :)

Son düzenleme:
sn.TEKNİSYEN4

İlk önce konuşma uslubunuzu biraz yumuşatın bence.Gelelim video link olayına herkez sizin benim gibi pc'den anlamıyabilir ve hatta pc yı sadece bizim sitemize girmek için kullanan üyelerimiz olabilir.

Bu sebeplede verilen linkler açılmayınca sorunlar yaşanacaktır bizde bu sorunlarla karşılaşmak istemiyoruz.

Kolay Gelsin...
Saygılarımla...

Teşekkür ederim de youtube olması şart değil diğer video sitelerinden biride olabilir bunu tekrar düşünün isterseniz kolay gelsin (üslubumun sert olduğunu sanmıyorum bence gayet doğal)

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri