mesafe sorunu

hocam tam ortayamı atacağız enketörü sonuna bağlasakta olurmu?
Modemin yanına koy gerek yok ortaya koymana kullandığın kablo cat5 mi 6 mı

hocam benim demek istediğim IP kamera değil.. AHD kayıt cihazı..cihaz modeme 120 metre uzaklıkta bende cat5 kablo çekmiş bulundum tavan taban uğraşmak istemiyorum.. testerde cihazında kablo açlışıyor ama cihaza bağladığımda ne modemde ışık nede cihazda ışık yanıyor..ama cihazın eterneti ve modem portu çalışıyor .. amaç cep telefonundan bakmak onun için kabloyu nasıl çözebilirim..

hocam benim demek istediğim IP kamera değil.. AHD kayıt cihazı..cihaz modeme 120 metre uzaklıkta bende cat5 kablo çekmiş bulundum tavan taban uğraşmak istemiyorum.. testerde cihazında kablo açlışıyor ama cihaza bağladığımda ne modemde ışık nede cihazda ışık yanıyor..ama cihazın eterneti ve modem portu çalışıyor .. amaç cep telefonundan bakmak onun için kabloyu nasıl çözebilirim..
Sonuçta iki rj45 portlu cihaz arasında iletişimi sağlamak istemiyormusun dediğim cihazdan kullan işini görür

Yani iki modem arası ip kamera modem arası modem bilgisayar arası fark etmez rj45 soketli olması iki tarafın yeterli aradaki sinyali bilgi aktarımını sağlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba bu üründen bende 5adet var tp link 5210 acces pointlerimde uzak mesafeye internet ulaştırmada kullanıyorum kablosuz bu ürün üniversal değil bildiğim kadarıyla sadece tplink kablosuz acces point lerde kullanılıyor yani bu cihazların yedek parçası bildiğim kadarıyla önerim son patşaştığım hepsiburadaki ürünü almanız

Bu ürünü kulanıyorum 12 v ile çalışıyor 50metre civarı etkisi var access pointlerde

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kullandığınız kablonun kalitesi de önemli değilmi

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri