mesafe sorunu

Dediginiz gibi yapması için kabloyu 60 mt reden bölmesi lazıım yine sağlııklı olmaya bilir çünki sınır 50 mt biliyorum + tam araya dediiğiniz gibi swiçhub takarsa oraya elektirikte çekmek zorun da ama benim dediğim yolla daha sağlıklı olur zaten o dediğiniz tam ortası muhtemmelen dış mekandadır bi swiçhubun dış mekanda ömrü ne kadar olur bilinmez ama hat enjektörü uzun süreli kullanıma ve yapısı basit olduğu ve sırf bu iş için üretildiği için daha sağlıklı olacaktır zaten sizde benimle aynı görüştesinizdir şuan saygılar
İç mi dış mi bilmem onunla ilgili konuyu açan kişi daha net bilgi verebilir, poe enjektoru normal bi dvr'da kullanırsanız dvr Ethernet portunu bir daha kullanamayabilirsiniz:)))

Hocam linki acsanizda o ürünü kullanırsaniz dvr Ethernet portuna 48v dc vermiş olursun cihaza zarar verirsiniz bilginiz olsun.
48 volt şart değil 9 volt ila 60 volt arası verilebiliyor ne çok uzatıyorsunuz şimdi sana nasıl acıklayayım yine muhalefet olursun şimdi bu cihazı kameranın yanına seri bağlıcak kameradanda 12 voltu verecek 12 voltsa değilse adaptör takacak ha 12 voltta zarar verir dersen bu sefer modeme girişimi takacak güç kameraya gidecek dvr zarar görürse voltajdan yada modem girişini o tarafa takacak yani bi girişi bi çıkışı var bunun girişine voltaj göndermiyo yani anladınnnn??? ¿¿¿¿¿ :)

Dc gönderecek peki voltaj düümü yok mu?

Neyse uzatmayacagim son mesajım:)) ilk attigin link aktif poe ikincisi pasif poe enjektor, ilkinde sabit 48v çıkar sinyalle birlikte ikincisi adaptore besleme ne girersen Ethernet kablosundan onu gönderir, kaldı ki pasit cihaz linki atmissin bu zaten sinyali de kuvvetlendirmez düz kablo ile aynı şey konuyu açan zaten mesafe uzun diye sinyal zayıf yazmış neyse çok uzatmaya gerek yok:))

Neyse uzatmayacagim son mesajım:)) ilk attigin link aktif poe ikincisi pasif poe enjektor, ilkinde sabit 48v çıkar sinyalle birlikte ikincisi adaptore besleme ne girersen Ethernet kablosundan onu gönderir, kaldı ki pasit cihaz linki atmissin bu zaten sinyali de kuvvetlendirmez düz kablo ile aynı şey konuyu açan zaten mesafe uzun diye sinyal zayıf yazmış neyse çok uzatmaya gerek yok:))
Bak güzel kardeşim evet 48 volt ama otomatik algılıyo o cihazı ilk attığım cihazdan al bitane daha ürünün açıklamasını ve yorumları oku nelere bağlanıyomuş şemasında gör aktifi de zarar veriyomuymuş öğren ibret al
http://www.hepsiburada.com/tp-link-tl-poe150s-poe-enjektor-p-BD300402

Tamam madem güç kısmını kullanmayacaksin, neden o kadar para verip de poe alıyoruz onu anlamadım al 15 tl ye bi switch, 90 lira attigin o ilk cihaz hem 100 metre diyor adam mesafe 120 yazmış, ben araya switch koyuyorum diye bi sürü laf soyledin nereye koyacaksin ki bunu, amaç laf kavgası yapmak değil teknik gorusumu savunuyorum, belki de haklisindir ama ben ikna olmadım şahsen.

hocam tam ortayamı atacağız enketörü sonuna bağlasakta olurmu?

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri