Mermer Cnc Router Arayışı...

eyuphan66

Üye
Merhaba arkadaslar....
Mermer isiyle ugrasmaktayim ve tas uzerine kabartma yapmak icin makina aramaktayim. Asagi yukari 1 senedir piyasadaki makinalara bakiorum fiyatlar arastiriorum ve herkesin fiyati makinasi fakli ve aralarda ucuk rakamlar var..
bu yuzden oneride bulunabileceginiz mermer router firmalarini yazarsaniz cok sevinirim herkese kolay gelsin...

(dusundugum makinas tipinin resmini ekledim) Jiaxin-EPS-CNC-Router-JX-1325E-.jpg

[MENTION=299316]ERFOMA[/MENTION] sağlam reklam yapmaktasın bence sorun yok ama sitende fiyat listen yok biz çin mallarını tartışırken sen fiyat listeni bile sitene koymamışsın 3 linke yorum yapmışsın üçüde ekonomik cnc yapma derdinde sitende hwinler dolaşıyo ya karşılaştırma yapabilecek bi liste yayınla yada biraz reklam yaptıgın başlıklara bi bak lütfen
esen kalın

1 fiyat listesini firma stratejilerinden ötürü yayınlamıyoruz --- müşteri gelsin fiyat skalasına göre biz ödeyebileceği kadar iskonto yaparızın türkçesi
2
verdiğimiz fiyatlarla çin malları ile mukayese edildiğinde aradaki farkıda anlatmış ve anlamış olursunuz. --- biz zaten ölümüne cahiliz siz olmasanız nasıl yaprız cnclerimizi
3 burda herkes zaten bir birine yardımcı olmak için vr diye billyorum

esen kalın ama fiyat listesini devlet sırrı sanan firmalara hep uzak durmuşumdur
yöneticiler mesajımı silebilir
bu konuyu es geçmek istemedim

Son düzenleme:
fiyatları dert etmeyin gereken yaklaşımı gösteririz. verdiğimiz fiyatlarla çin malları ile mukayese edildiğinde aradaki farkıda anlatmış ve anlamış olursunuz. fiyat listesini firma stratejilerinden ötürü yayınlamıyoruz. cnc veya router tarzı makina yapmak isteyen arkadaşlara gereken desteği veririz. detayları iletişime geçildiğinde açıklayabilirim.

Buram buram reklam kokan hareketler bunlar. Burada bilgi paylaşılır hemde en bedavasından. Paylaşacak bilgin varsa karala birşeyler. Yoksa ya sus yada yardımcı oluruz ayaklarıyla reklam yapmayı bırak.

fiyat listesi devlet sırrı değil tabi ki ama distribütörlüklerimizi baltalamak isteyen firmalara karşı almış olduğumuz bi önlem.
cahillikle alakası yok, yapılmak istenildikten sonra illa ki yapılır. teknik anlamda bizlerde sizlere yardımcı olmak isteriz.
fiyat listesine takılmayın lütfen.
mesajların silinme olayına gelince silinmesin zaten.
saygılar

hocam burda reklama karşı değilim ticari olarak teknik bilğiye bizden daha hızlıda ulaşabilirsin ama fiyat politikanız bi düşsün şeklinde olunca işin rengini hiç sevmem kusura bakma.
bu ticaret
burdaki herkes bi şeyin fiyatı zaten biliyor en hesaplısını arıyor nette fiyat verenler batıyoda biz ondan vermiyoruz tarzı yaklaşımlarla bi yere varamayız
müşteri polikanıza forumları ekleyebilmeniz için nette fiyatı görmek gerekir yoksa 50 firmayı ara ara bitiremeyiz sizin yardımcı değil müşteri aramanız gayet doğal ama konu başlıklarında bi amatör cnc ye ortak araya hiwin marka rayların uçuştuğu reklamı atınca itici oluyo bence
madem fiyat listeniz sır değil pdf olarak koyun iskonto oranınıda yazın bi kontrol kalemi bilsin bizde fiyat skalanızı ögrenelim

Buram buram reklam kokan hareketler bunlar. Burada bilgi paylaşılır hemde en bedavasından. Paylaşacak bilgin varsa karala birşeyler. Yoksa ya sus yada yardımcı oluruz ayaklarıyla reklam yapmayı bırak.
yeri geldiği zaman bilgilerimizi reklamımızla beraber süsler sunarız. ayak yapmak bize göre değil.

[MENTION=299316]ERFOMA[/MENTION] Foreign_Mr'ın tarzı hoşuna gitmemiş olabilir ama sonun kadar haklı yardım mesajı ve laf yarışı dışında henüz bi görüntü göremedik
sonuç: fiyat skalasını devlet sırrı sayarak yardım ederiz kispesiyle reklam çemberinden henüz çıkamadınız

Güzel Türkçemizde güzel bir atasözü vardır "Kendi muhtaç himmete bir dede Nerde kaldı ki gayrıya himmet ede"erfoma firmasına tavsiyem bu işlerden uzak durmasıdır. zira hem kendi komik oluyor hemde başkalrının hem emeğini hem parasını boşa harcıyor. evvelki mesajlarında distribütörlükten bahsetmiş. buna hayli güldüm.istanbulda olanlar gidip yerlerini görsünler. yerleri yenibosna da. daha açık konuşursam kırıcı olabilirim. forum kurallarını ihlal etmek istemem.saygılarımla...

Forum istatistikleri

Konular
128,171
Kullanıcılar
449,935
Son üye
mehmetenessunger

Yeni konular

Geri