Merlin Gerin Varlogic Güç Faktörü Kontrol Rölesi Kullanım Kılavuzu

paylaşım için teşekürler

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Paylaşım için teşekkürler bizdede merlin gerin var çok memnumum fakat o kadar bakmama rağmen bi türlü geçiş zaman ayarını bulamadım inşallah vardır indirip incelicem. Bizimkinin geçiş zamanı 10sn. ne arttırılabiliyo ne azaltılabiliyo tek sorun bu gerisi süper....

Bahsedilen rölenin çalışma akımı 120mA dir.akım trafosu büyük seçilmiş olan yerlerde 120 mA lik
akım röleden geçmediği için röle devreye kondansatör almaz.Akım trafonuzu değiştimiyor iseniz,rö-
leyi değiştirmediğiniz sürece probleminiz devam eder.Röle aslında çok kaliteli olmasına rağmen maalesf uygulamadan kaynaklanan hata nedeniyle zaafiyet göstermektedir.Esas sorun budur.

arkadaşlar benımde elımdede power logic pm700 merlin gerin güç kontrol cihazı var ama fonksiyonlarını nasıl kullanıldığını çözemedim türkçe dööküman bulmak ta sıkıntı çekiyorum daha öncekullanan varmı?

pm700 analizör dokümanları çin, 0212.4443030 numaralı telefonu arayabilirsiniz.Genel bilgileri,Merlin-
Gerin sayfası /kullanım kılavuzları bölümünde bulabilirsiniz.

sedat_demir ' Alıntı:
arkadaşlar benımde elımdede power logic pm700 merlin gerin güç kontrol cihazı var ama fonksiyonlarını nasıl kullanıldığını çözemedim türkçe dööküman bulmak ta sıkıntı çekiyorum daha öncekullanan varmı?

Merlin Gerin Power Logic PM700 Güç Ölçüm Cihazı Türkçe kullanım kılavuzu

Ekli dosyalar

• Merlin Gerin Power Logic PM700 Güç Ölçüm Cihazı.rar
    380.2 KB · Görüntüleme: 5
Moderatör tarafında düzenlendi:
bu röleyi tencere fabrikasının 2 ayrı kompanzasyon panosunda kullandım ve panonun birinde indiksiyon ocağı bulunmasına rağmen reaktif kapasitif oranlarını çok iyi yakaladı sadece tanıtmayı zaman ve c/k ayarını çok iyi yapmalısınız bence süper bir cihaz 3 faz 3akım karmaşasına hiç gerek yok bence

Merhaba Arkadaşlar, bi sorum olacaktı merlin gerin adı altında sigorta veya a.g. malzemesi üretiliyor mu?

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Geri