Merlin Gerin Varlogic Güç Faktörü Kontrol Rölesi Kullanım Kılavuzu

SerkaN

Üye
Merlin Gerin Varlogic Güç faktörü kontrol rölesi Kullanım Klavuzu

H432296_web.jpg

Ekli dosyalar

• Varlogic_N_user_guide_tr.rar
    1 MB · Görüntüleme: 13
Moderatör tarafında düzenlendi:
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
paylaşım için teşekkürler yalnız cihaz çok iyi bir cihaz değil bence çalıştığım yerde var ama bir günü diğerini tutmuyor.

bende bir kaç yerde kullanan gordum çok memnun olduklarını soylediler

herhalde sistemem gore cihaz performansı degişiyor

aslında iyi olabilir, belki bizdeki artık miyadını doldurmuştur. otomatik c/k yı bile alakasız buluyor.

shinobi ' Alıntı:
paylaşım için teşekkürler yalnız cihaz çok iyi bir cihaz değil bence çalıştığım yerde var ama bir günü diğerini tutmuyor.

Merlin Gerin Kalitelidir öyle bir sorun Olacagını Zannetmem

çok kaliteli olduğunu bende biliyorum. ama bizdeki sorunlu sanırım.

Paylaşım Ve Açıklamalar için Teşekkürler

komplike bir tesiste terfi merkezlerinde 5 adet r6 kullniyorum zaman icerisinde hepsi problem cikardi.yalniz yükler degişken.onuda söyliim ayrıca 1 adet rg 6 kullaniyorum yani yukarda klavuzu verilen cihaz onunla ilgili kötü bişiy diyemem ancak yük çok degişken deyil...

bu arada ricaam r6 ile rg 6 modelleri farklı ve bana r6 nin kullnim kılavuzu lazım bulan bilen varsa çok sevinirim..herkese teşekkürler...

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri