Merlin gerin multi markalı şalt malzemeyi nasıl devreye alırım..

bariser83

Üye
slm arkadaşlar sitede arama yaptım hatta aynı soruyu başka konudada sordum yanıt alamadımprojemde darbe akım ahanarlı teSisat var sistemde telerüptör (Ben telerüptörü tablonun rayına monte edilebilen sigorta şeklinde 2 giriş 2 çıkışlı malzeme olarak biliyorum doğrumudur)kullanmak istedim bir türlü çalıştıramadım..Armatürler T1 tipi,tesisatın bağlantı şemasını ve hangi malzemeleri kullanmam gerekiğini bilen arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa sevinirim..Şmdiden tşklr...(elimde merlin gerin marka telerüptör var..)

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Sayın barıser83 darbe akım şalteri bobine enerji verdiğinde kontağı bir konumda sabit tutar bobine tekrar enerji verilip kesildiğinde diğer konuma alır bobine sürekli enerji verdiğinizde darbe akım şalteri kendini korumaya alır
adı üstünde darbe akım şalteri bobine enejiyi ver kes kontak kapansın birdaha ver kes kontak açılsın bu ürün uzaktan aydınlatma devrelerini açıp kapatmada kullanılır.

Ekli dosyalar

• SE_fiyat_listesi_17012007.rar
    35.3 KB · Görüntüleme: 0
Vaviyen tesisata paralel olarak yeni işletmelerde kullanılır..

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,905
Son üye
smartnet

Yeni konular

Geri