merkezi tv sistemini nasıl yaparım

Anasının karnından tamirci doğan varmı aranızda ben doğmadın cıraklık diyorsunuz ustalık diyorsunuz iş aş diyorsunuz herkes bu işi yaparsa siz aç mı kalırsınız? Çocukken yaptıklarını unutanlar simdilerde cocukları azarlayıp biz böylemiydik diyorlar hoşgörü,tolerance,Toleranz,xoş görü,公差 her dilde bu kelime var ...

Elektrik bana hiç toleranslı veya, hoşgörülü davranmadı. En ufak hatamın bedelini ödedim. Bu meslek böyle...
Dolayısıyla, "dikkatsiz savruk avare" elemana hoşgörü gösterilmez ! Çünkü, ya beni ya kendini öldürür. Her ikisinde de benim başım yanar...
Tecrübe kazandıkça, benimle aynı düşünceye geleceksiniz.
Sarı-yeşil kabloyu faz ucu yapanın, Avrupada mesleği elinden alınır... :)

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
birde burası bilgi paylaşım sitesi bilgisini paylaşmak istemeyen kişininde öğrenmek isteyen kişinin hevesini kırmaya hakkı yok cevap yazmaması bence daha mantıklı ve yeterli olcaktır

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri