Merkezi kilit

Benim kapılarda hepsinde 2 kablo var motorlara giden inwellsin motorlarında iki tanesinde 5 kablo var yani ötekilerle aynı renk olanlar mavi yesil ama geri kalan kablolar siyah kahverengi beyaz bunları kapı içlerinde nereye baglıycam
Yeşil ve mavi motor besleme uçları + - diğer leri kontak ucu

onları biyere bağlamıcaksiniz mavi ve yeşil işinize yarıyor birine artı diğerine eksi gittiğinde motor ileri iter tam tersi elektirik gittiğinde geri çekiyor kumanda modülündeki yeşil ve maviye bağlıcaksiniz arabanızdaki kablolar farklı renktir ordaki renge göre ayarların yoksa kitlediğinizde bazı kapılar kitlerin bazıları açılır :)
motordaki diğer kablolar içerden kapıyı elle kitlediğinizde diğer kapıların aynı anda kitlenmesi işine yarar vb.

onları biyere bağlamıcaksiniz mavi ve yeşil işinize yarıyor birine artı diğerine eksi gittiğinde motor ileri iter tam tersi elektirik gittiğinde geri çekiyor kumanda modülündeki yeşil ve maviye bağlıcaksiniz arabanızdaki kablolar farklı renktir ordaki renge göre ayarların yoksa kitlediğinizde bazı kapılar kitlerin bazıları açılır :)
Peki tamam kapıları anladım kapılardan içeriye kablolar geliyor simdi eski beyine orda kapılardan gelen kabloları nasıl bulurum

Onları da bulsam modele artı eksi verip baglarım

eski beyin gözüken biyerdeyse kapılardaki kabloların rengine bakarak bulabilirisiz eğer bulamasssanız kapılara giden kablodan ek yapıp direk mödüle bağlayabilirsiniz eğer tesisat sağlamsa hangi kapıdan alsanızda bütün kapılar birbirine bağlıdır elektirik verdiğinizde hepsi çalışır

motordaki diğer kablolar içerden kapıyı elle kitlediğinizde diğer kapıların aynı anda kitlenmesi işine yarar vb.
Burda demişsiniz öbür kabloları baglamanıza gerek yok diye kahverengi beyaz siyah kabloları öbür kapıdaki motorla bir baglamıyayım mı içerden hepsini kilitlesin dısardanda hepsini kilitlesin

Peki tamam kapıları anladım kapılardan içeriye kablolar geliyor simdi eski beyine orda kapılardan gelen kabloları nasıl bulurum

Onları da bulsam modele artı eksi verip baglarım
Yarın resim çekersen anlatayım elektrik bilgin yoksa sana bu kadar yardımcı olabiliriz.Youtube de cihazla alakalı gerekli videolar mevcut

Yarın resim çekersen anlatayım elektrik bilgin yoksa sana bu kadar yardımcı olabiliriz.Youtube de cihazla alakalı gerekli videolar mevcut
Tamam yarın ben aracın kendi merkezi kilidini kablo renklerini cekeyim atayım

Yeni tesisat cekmek istemedim onun için yani kapılardaki kabloları ve kendi orjinal kabloları kullanmak istedim

Moderatör tarafında düzenlendi:
diğer kablolarla işiniz yok zaten kumandadan bastığınızda bütün kapılar kitlenecek o ek özellik onun için bütü kapılara tesisat çekmeniz gerek gerek de yok zaten

diğer kablolarla işiniz yok zaten kumandadan bastığınızda bütün kapılar kitlenecek o ek özellik onun için bütü kapılara tesisat çekmeniz gerek gerek de yok zaten
Ugur abi simdi anladım tamam tesisata kablo cekmeme gerek yok peki madem bunu icat eden kişiler bu kahverengi beyaz siyah kabloları niye yapmışlar ozaman

Yani sen diyosun ki mavi yesili bagladıgında içeriden kapı butonuna bastıgında inwells merkezi kilit beynine uyarı verip ötekileride kilitliycek diyosun yani boş yere yapılmıs bişey diyosun anladıgım kadarıyla

Moderatör tarafında düzenlendi:
Motordaki 5 kablodan iki üç besleme diğerleri kontak ucu sana yukarda yazdım arabanın kapısında orjinal swich vardır senin sen onlara dokunmayacan resim çek sen:)
Videolara baktinmi:)

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,857
Son üye
Bluent

Yeni konular

Geri