merhaba yeni üyeyim herkese kolay gelsin

MERHABA ARKADAŞLAR forumunuza dün üye oldum olduktan sonra sonra biraz gezindim. konular paylaşımlar çok güzel keşke bu forumdan daha önce haberim olsaydı.emeği geçenlerden allah razı olsun. bende bu meslekle amatörce ilgileniyorum ama bu mesleği yapmıyorum konulara ilgim merakım çok fazla kendimi geliştirmek istiyorum ayrıca mart ve temmuz 2010 yılı itibari ile istanbul valiliğinin ücretsiz meslek edindirme kursunu bitirdim [kurs branşı] Elektrikli ev aletleri tamir Bakım onarım. teşekürler herkese,kolay gelsin.......

hoşgeldin kardeş.hayat paylaştıkça güzeldir.

MERHABA ARKADAŞLAR forumunuza dün üye oldum olduktan sonra sonra biraz gezindim. konular paylaşımlar çok güzel keşke bu forumdan daha önce haberim olsaydı.emeği geçenlerden allah razı olsun. bende bu meslekle amatörce ilgileniyorum ama bu mesleği yapmıyorum konulara ilgim merakım çok fazla kendimi geliştirmek istiyorum ayrıca mart ve temmuz 2010 yılı itibari ile istanbul valiliğinin ücretsiz meslek edindirme kursunu bitirdim [kurs branşı] Elektrikli ev aletleri tamir bakım onarım. teşekürler herkese,kolay gelsin.......

Bende yeni üyeyim kardeş hoşgeldin aynı şekilde bende konu ararken buldum burayı çok beğendim gerçekten Herkes sağolsun emek vermiş ...

ben de yeni geldim. İçerik ve kalite bakımından oldukça zengin bir forum. Şimdiden herkese teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,891
Son üye
Ercan29

Yeni konular

Geri