Kombiye sigorta

telemcii

Üye
bir sorum olacak yeni bir eve taşınan arkadaşım kombi almış durumda. lakin servisi gelip takmış..sigorta bağlamamış.nedenini bilmiyorum. sormak istediğim sorun şu. kombiye sigorta bağlatmak şartmıdır. ?

teşekkür ederim arkadaşlar

bir sorum olacak yeni bir eve taşınan arkadaşım kombi almış durumda. lakin servisi gelip takmış..sigorta bağlamamış.nedenini bilmiyorum. sormak istediğim sorun şu. kombiye sigorta bağlatmak şartmıdır. ?
Kullanım kılavuzunda yazar, bağlanması gerektiğini söylüyorlarsa bağlayın. İlerde garanti işlemleri için problem çıkartabilirler. Nötr kesmeli yada çift kutuplu sigorta daha iyi olur.

Merhabalar. Kombiye sigorta bağlantısı yaparken gerekli olan 3 kabloya ilave 2'li ayrı bir beyaz renkli ince kablo var, acaba o kablo ne işe yarıyor?

Ben şu an kiradayim simdiki evimde de o ikili beyaz kablo var, boşta duruyor.

IMG_20200530_174923.jpg

Merhabalar. Kombiye sigorta bağlantısı yaparken gerekli olan 3 kabloya ilave 2'li ayrı bir beyaz renkli ince kablo var, acaba o kablo ne işe yarıyor?

Ben şu an kiradayim simdiki evimde de o ikili beyaz kablo var, boşta duruyor.

Ekli dosyayı görüntüle 65207
Bantlayin ucunu kalsın..ucunda enerji olabilir.kombiniz çalışıyorsa ve çalışmayan bir cihazınız aletiniz de yoksa kurcalamaya gerek yok..

Bantlayin ucunu kalsın..ucunda enerji olabilir.kombiniz çalışıyorsa ve çalışmayan bir cihazınız aletiniz de yoksa kurcalamaya gerek yok..

Teşekkürler. Ancak ne olduğunu, ne işe yaradığını merak ediyorum açıkçası. Burdaki yeni evlerin hepsinde var.

Teşekkürler. Ancak ne olduğunu, ne işe yaradığını merak ediyorum açıkçası. Burdaki yeni evlerin hepsinde var.
0.75 mm kablo çekilmiş.kombi için yedek hat çekilmiş olabilir dicem ama kesit diğeriyle aynı olması gerekirdi..belki bı aydinlatma hattı vs de olabilir.o kablonun ne için çekildiğini yapan elektrikciden başka kimse bilemez..diğer evlerde kullaniliyormu kullanılıyorsa ne için kullanilmis komsulariniza sorun:)

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri