Merdivendeki sensörlü lambalarla başım belada

merdivende sensörlü lamba var ama bizimki kör gibi birşey tam ortaya gelince anca yanıyor buna ne gibi ayar yapmam lazım ? bir bizim binadakiler böyle diğer yerler hemen yanıyor bizimki uyuyor resmen ne gibi ayar yapmam gerekir değerleri yorumlarınızı bekliyorum.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Sensörlü lamba da bir zaman ayarı olur bir de gece-gündüz ayarı.
Başka bir ayar olayı da yok zaten.
tozdan pislikten sensörün dış yüzeyi kararmış olabilir..Temizleyip denemelisin,olmuyorsa
yenisini tak gitsin 20-30 lira bişi.

Sensörlü lamba da bir zaman ayarı olur bir de gece-gündüz ayarı.
Başka bir ayar olayı da yok zaten.
tozdan pislikten sensörün dış yüzeyi kararmış olabilir..Temizleyip denemelisin,olmuyorsa
yenisini tak gitsin 20-30 lira bişi.

Hocam 10 daire var ben kapımın önündeki bozuldu diye değiştim oda aynı zaten hepsi 3 senelik

gun işiğina gore ayarla hareket algılamayı etkılıyor sens ve gun işiği bende değiştırdım geçenlerde aldığımda senın lambalar gıbıydı benımkılerının farkı merdıven boşluğunda anahtar yerıne takılanlardan tezgahta ampul bağladım çalıştırdım 5 tane en hassas konuma ayarladım şimdı diş kapı açılınca veya daire kapısı aqçılınca anında yanıyor

gun işiğina gore ayarla hareket algılamayı etkılıyor sens ve gun işiği bende değiştırdım geçenlerde aldığımda senın lambalar gıbıydı benımkılerının farkı merdıven boşluğunda anahtar yerıne takılanlardan tezgahta ampul bağladım çalıştırdım 5 tane en hassas konuma ayarladım şimdı diş kapı açılınca veya daire kapısı aqçılınca anında yanıyor

+ ya mi cevirmeliyim

ortam işiği veya sens ayarı uzaktan bilemem artıyamı çevırınce etkılıyecek ama korkma bozulmaz sağa sola çevir ayarla oyle yerıne tak yukarda yerınde bence zor olur

Forum istatistikleri

Konular
127,971
Kullanıcılar
449,618
Son üye
celal turan

Yeni konular

Geri