Merdiven otomat prizi

s.a arkadaşlar apartman merdiven otomatiği ışık otomat anahtarı aldım bağlantı yaptım çalışmadı nerde sorun olabilir aldığım anahtar mı bozuk mu acaba yoksa yanlış mı bağladım bağlantıyı yardımcı olabilirmiisiniz

resimde nereye 2 kabloyu bağlayacağım

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    159.3 KB · Görüntüleme: 22
  • 2.png
    2.png
    104.2 KB · Görüntüleme: 21
  • 3.png
    3.png
    154.4 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
cevap bekliyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

Önceki nasıldı ki çalışmadı. Kabloları birbirine değdirince süreyi ayarlanan zaman uzatır. Zaten ilgili anahtarın da görevi basınca bağlantıyı sağlamak, modüldeki ilgili kondansatörü doldurmak.

Önceki nasıldı ki çalışmadı. Kabloları birbirine değdirince süreyi ayarlanan zaman uzatır. Zaten ilgili anahtarın da görevi basınca bağlantıyı sağlamak, modüldeki ilgili kondansatörü doldurmak.

lihgt anahtar bozuldu basınca takılı kalıyor sürekli yanıyor sorun anahtar da yeni aldım çalışmıyor

anahtar basınca geri atması lazım o bozuk yeni aldım kabloları bağladım zaten 2 kablo var çalışmadı acaba kabloları yanlış mı bağladım yoksa light anahtar mı bozuk

Küçük okların olduğu yerlere sıkıştırmalı olarak takılıyor alt altta iki kablo,yandaki mandala basınca gevşer deliğe kabloyu takınca bırak.Eskisi nasıldı bence ya arızalı yeni aldığınız ya da takmanızda problem var ,kablonun delikten içeri geçtiğine emin olun ,çalışmazsa taktığınız halin fotosunu paylaşın.
220 volt AC elektrik tüm canlılar için tehlike arz etmekte can kaybına yol açabilmektedir,akım altında çalışma yapmayın ,kolay gelsin.

Küçük okların olduğu yerlere sıkıştırmalı olarak takılıyor alt altta iki kablo,yandaki mandala basınca gevşer deliğe kabloyu takınca bırak.Eskisi nasıldı bence ya arızalı yeni aldığınız ya da takmanızda problem var ,kablonun delikten içeri geçtiğine emin olun ,çalışmazsa taktığınız halin fotosunu paylaşın.
220 volt AC elektrik tüm canlılar için tehlike arz etmekte can kaybına yol açabilmektedir,akım altında çalışma yapmayın ,kolay gelsin.

hocam hiç elektrik anlamadığım için tüm elektriği kesip öyle takıyorum

ben yaptım eniştem de yaptı olmadı

yandaki mandallara basılmıyor

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri