Memleketim insanı bunuda yapar.. ( düşündüren birazda güldüren resim )

serkan_48

Üye dümdüz üye
Hem düşündüren hemde güldüren bir resim yorumlarınızı alayım.

12347975_10153430979782858_2301584500310263360_n.jpg

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Hakan abi sizinki biraz mantikli hani yagmur toz temiz kalsin,elektrik aksamina su gelmesin filan da :)..@Serkan_48 ustaminkine yapilacak yorum bile yok). Hehe

Ahhahahahahaaaaaaa :D :D :D

İlahi @YaşlıUzman abi hiç güleceğim yoktu bunlar ne mükemmel olmuş valla gülmekten karnım ağrıdı.. Tuttum bu işi Türkiyeye getirecem bunları satışını yapcam.. Kesin bizdede tutar

Aslında bu çinliler kesin bizden görüp yapmıştır..

:) :) :)

Ahhahahahahaaaaaaa :D :D :D

İlahi @YaşlıUzman abi hiç güleceğim yoktu bunlar ne mükemmel olmuş valla gülmekten karnım ağrıdı.. Tuttum bu işi Türkiyeye getirecem bunları satışını yapcam.. Kesin bizdede tutar

Aslında bu çinliler kesin bizden görüp yapmıştır..

:) :) :)

Harbi çok iyi sektör olur :D

Eşleriniz görmesin :D, ben şunu anlamıyorum her eşyanın rafın üzerine dantel koyan milletiz, neden araç örtüleri dantelli değil??? Araştırdım ama bulamadım :rolleyes:

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri