Membrane Switch-Panel Hazırlamak İçin Program

selam arkadaşlar Membrane panel hazırlamak için hangi programları kullanmak gerek veya basit bir program varsa eklermisiniz telekkürler

Dostum , bu saatte sırf senin için üye oldum...

Yıllardır membran switch-serigrafi işi ile ilgilenen biri olarak sana önerebileceğim program Corel Draw'dır. Hem devre tasarımını hem de üst grafik tasrımını yapabilirsin...

Ayrıca üretim ile ilgili sorunların olursa bana özelden ya da mail ile ulaşabilirsin...

Zamanında az sıkıntı çekmedim bu iş yüzünden... Boyasını , connectorlerini bulana kadar göbeğim çatlamıştı... Aaaah ahhh.......!!

Bende bu membrane switch devre çiziminden çok sıkıntılar yaşadım mantığını tam olarak anladım ancak sıkıntıları bitmiyo hiç.Teknik olarak bi çok şeyi bilmiyorum SAUBER bana bu konuda bana yardımcı olursan çok sevinirim.

Bende bu membrane switch devre çiziminden çok sıkıntılar yaşadım mantığını tam olarak anladım ancak sıkıntıları bitmiyo hiç.Teknik olarak bi çok şeyi bilmiyorum SAUBER bana bu konuda bana yardımcı olursan çok sevinirim.

Çalışmalar nasıl gidiyor... :)

Dostum , bu saatte sırf senin için üye oldum...

Yıllardır membran switch-serigrafi işi ile ilgilenen biri olarak sana önerebileceğim program Corel Draw'dır. Hem devre tasarımını hem de üst grafik tasrımını yapabilirsin...

Ayrıca üretim ile ilgili sorunların olursa bana özelden ya da mail ile ulaşabilirsin...

Zamanında az sıkıntı çekmedim bu iş yüzünden... Boyasını , connectorlerini bulana kadar göbeğim çatlamıştı... Aaaah ahhh.......!!

Merhaba
Corel draw ile çizilmiş örnek bir dosya mevcutmudur acaba?
Saygılar

Selamlar sauber,
ben de bu memran switch işiyle kafayı yemek üzereyim, takıldığım bir iki yer var, sana nasıl ulaşabilirim,
yardım edersen çok sevinirim.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri