Mekanik Sensör

arkadaşlar bir hazne yumuşak sabun taneleri doluyor bn deponun üst kısmına bir sensör yerleşteceğim hazne dolunca doldurmayı bırakacak. YALNIZ.... sensör ışıklı filan olmayacak mekanık olacak diğer türlü denedik ortamdaki nemden elektronık sensör hemen bozuluyot onun için basıt ucuz bi yol bulmam lazım yardım............ teşekkurler..

bu sabun tane dediğinde göre sıvı değil sıvı seviye flotesi işini görmez malzeme çok fazla yumuşak değilse telli limit swiçler var belki işine yarar modeli yanlış hatırlamıyorsam SP11 di denemekten zarar gelmez

anladım arkadaşlar... telli limt swıtch kullanacagım bı deneyım bakalım

SLM...
Arkadaşlar telli swich parçacıkları algılayamas. Çünkü bir zorlama yada baskıdan söz edemeyiz. En iyi yöntem seviye sensörleri kullanmak.

SLM...
Arkadaşlar telli swich parçacıkları algılayamas. Çünkü bir zorlama yada baskıdan söz edemeyiz. En iyi yöntem seviye sensörleri kullanmak.
telli swiçlerin hassas olanları var eğer parçacıklar yeteri kadar sertse algılayabilir

arkadaşlar telli swıtch yi ucuna az geniş bi aparak takarak kullanmayı düşünüyorm insallah işime yarayacak.

arkadaşlar bir hazne yumuşak sabun taneleri doluyor bn deponun üst kısmına bir sensör yerleşteceğim hazne dolunca doldurmayı bırakacak. YALNIZ.... sensör ışıklı filan olmayacak mekanık olacak diğer türlü denedik ortamdaki nemden elektronık sensör hemen bozuluyot onun için basıt ucuz bi yol bulmam lazım yardım............ teşekkurler..

en temizi bence kapasitif sensör olur. nem olayını da kafana takmana gerek yok. IP koruma sınıfını yüksek alırsın. biz gıdada da kullanıyorduk üzerine direk su tutsan bile basınçlı olmadığı zaman problem çıkarmaz. tümleşik kablolu al yalnız soketli tiplerde nem problem yaratabilir.

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri