Mcu Cnc Simülatör

MetaCUt CNC Simülatör programı gerçekten çok güzel. Ama cncsimülatör programı gibi 30 günlük. denemenizi tavsiye ederim.

linkteki basit formu dolduruyorsunuz ve (Download your free trial here) anında indiriyorsunuz.
http://www.nwdesigns.com/Forms/MCU_Form.htm

MCUv3ScreenShot.gif
Boot300x215.gif

sagol baba devamını beklerik

baba bi şey sorcam bunu ögrenmenin bir yolu var mı acabı bi yardımcı olsan sevinirim tesekkerler kolay gele..

arkadaşlar ben arkadaşım yardımıyla cnc simulator un orjınal cd sını aldım. hemde 150 ytl gıbı uygun bı fıyata program crack, register ve türkçe olmak üzere herşeyi içinde ve şahıs cok güzel hazırlamış. yüklemeye resimli anlatımda yapmış yani süper bişi arkadaşlar süper olmus...(foruma vermek ısterdım ama cd kopyalanmıyor bırcok programla denedım ama yınede sonuc alamadım) isterseniz satıcının tel numarasını veriyim *************** turk kardeslerımınde ogrenmesını ısterım :)

bodos ' Alıntı:
arkadaşlar ben arkadaşım yardımıyla cnc simulator un orjınal cd sını aldım. hemde 150 ytl gıbı uygun bı fıyata program crack, register ve türkçe olmak üzere herşeyi içinde ve şahıs cok güzel hazırlamış. yüklemeye resimli anlatımda yapmış yani süper bişi arkadaşlar süper olmus...(foruma vermek ısterdım ama cd kopyalanmıyor bırcok programla denedım ama yınede sonuc alamadım) isterseniz satıcının tel numarasını veriyim *************** turk kardeslerımınde ogrenmesını ısterım :)

Forumda illegal program paylaşımı veya satışı yasaktır.
lütfen bu konuda daha dikkatli olunuz.
tekrarı halinde forumdan uzaklaştırılacaksınız.

paylasım icin saol bu prog. indirdim ve program yazıp start verdigim anda hata veriyor kac defa denediysem hep aynı sorun bunu nasıl düzeltebilirim ? yardımlarınız icin simdiden tskr

bodos abi o prb. o paraya bile değmez ama sen bilirsin çünkü sen onu cnc tezgah kullanabilmeyi öğrenmek maksadılya aldın veeeeeee türkçe diyorsun onu iyi öğrensen bile
gerçek tezgah başında bi şey yapamazsın başıma geldi ;sen en iyisi yavaşyavaş ingilizce olanlarına bak

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri