Mcu Cnc Simülatör

• Konbuyu başlatan ibrahimturk4444
  • Başlangıç tarihi
MetaCUt CNC Simülatör programı gerçekten çok güzel. Ama cncsimülatör programı gibi 30 günlük. denemenizi tavsiye ederim.

linkteki basit formu dolduruyorsunuz ve (Download your free trial here) anında indiriyorsunuz.
http://www.nwdesigns.com/Forms/MCU_Form.htm

MCUv3ScreenShot.gif
Boot300x215.gif

bulent205

Üye
sagol baba devamını beklerik

baba bi şey sorcam bunu ögrenmenin bir yolu var mı acabı bi yardımcı olsan sevinirim tesekkerler kolay gele..

bodos

Üye
arkadaşlar ben arkadaşım yardımıyla cnc simulator un orjınal cd sını aldım. hemde 150 ytl gıbı uygun bı fıyata program crack, register ve türkçe olmak üzere herşeyi içinde ve şahıs cok güzel hazırlamış. yüklemeye resimli anlatımda yapmış yani süper bişi arkadaşlar süper olmus...(foruma vermek ısterdım ama cd kopyalanmıyor bırcok programla denedım ama yınede sonuc alamadım) isterseniz satıcının tel numarasını veriyim *************** turk kardeslerımınde ogrenmesını ısterım :)

Murat

Site Yetkilisi
Yönetici
Site Yetkilisi
bodos ' Alıntı:
arkadaşlar ben arkadaşım yardımıyla cnc simulator un orjınal cd sını aldım. hemde 150 ytl gıbı uygun bı fıyata program crack, register ve türkçe olmak üzere herşeyi içinde ve şahıs cok güzel hazırlamış. yüklemeye resimli anlatımda yapmış yani süper bişi arkadaşlar süper olmus...(foruma vermek ısterdım ama cd kopyalanmıyor bırcok programla denedım ama yınede sonuc alamadım) isterseniz satıcının tel numarasını veriyim *************** turk kardeslerımınde ogrenmesını ısterım :)

Forumda illegal program paylaşımı veya satışı yasaktır.
lütfen bu konuda daha dikkatli olunuz.
tekrarı halinde forumdan uzaklaştırılacaksınız.

dansec

Üye
paylasım icin saol bu prog. indirdim ve program yazıp start verdigim anda hata veriyor kac defa denediysem hep aynı sorun bunu nasıl düzeltebilirim ? yardımlarınız icin simdiden tskr

zafşarmak

Üye
bodos abi o prb. o paraya bile değmez ama sen bilirsin çünkü sen onu cnc tezgah kullanabilmeyi öğrenmek maksadılya aldın veeeeeee türkçe diyorsun onu iyi öğrensen bile
gerçek tezgah başında bi şey yapamazsın başıma geldi ;sen en iyisi yavaşyavaş ingilizce olanlarına bak

Forum istatistikleri

Konular
117,244
Kullanıcılar
426,855
Son üye
Mustafa6127

Yeni konular