mcb-7 zaman rölesi

BatchType

Üye
merhabalar astronomik bir zaman rölesinden belirli saatlerde çıkış alıp 10 saniye siren çaldırmak istiyorum zaman rölesi olarak mcb 7 var. bağlantısı tamam ama zamanı bir türlü ayarlayamadım ya çalmıyor ya 10 saniye de durmuyor yardımcı olabilicek var mı?
http://entes.com.tr/en/zaman_role_ud.asp?livecatID=5&livecataltID=29&urunID=3

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Efendim oncelikle eğer pdf incelediyseniz mod fonksiyonu başlığı altındaki grafiklerde istediğiniz zaman ayarları kombinasyonunu ancak mcb9 modeli ile yapılabileceğini göreceksiniz.
mcb7 de hiç bir kombinasyon 10 sn lik on süresiyle uyuşmaz,yani birkaç saat off durumunda kalmasını isterken burada kaç saat olduğunun önemi yok 1 saat olsa dahi 10 saniyelik on süresini ayarlayamazsınız.

Cevabınız için teşekkürler. Mesela dtr10 saatinden saat 15.00 da çıkış vermesini istiyorum aynı şekilde saat 15.00 da bıraktırıyorum. Anlık bir enerjiyle bu mcb 7 yi ters zaman rölesi olarak kullandığım için kontakları yer değiştiriyor ve 10 saniye daha öyle kalmasını istiyorum

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri