max31865 ile PT 100 ısı sensörü okuyan arkadaşlar varmı?

ocomrun

Üye
Merhaba.
Pt100 ısı sensörlerinin okunmasında kullanılan ve Direnç.net internet sitesinde satılan, adafruit firmasının bir arayüzü satılıyor.
Aynı ürünün Çin menşeli klon imalat olanı da var.
Çin menşeli ya da orijinal, bu ürünlerle PT100 ısı sensörü okuyan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
Ürünler, özellikle Çin menşeli klon olan ürünün nasıl çalıştığını merak ediyorum. Zira orijinal ürün ile arasında ciddi fiyat farkı var.

Şimdiden teşekkür ederim.
İyi çalışmalar.

Merhaba.
Pt100 ısı sensörlerinin okunmasında kullanılan ve Direnç.net internet sitesinde satılan, adafruit firmasının bir arayüzü satılıyor.
Aynı ürünün Çin menşeli klon imalat olanı da var.
Çin menşeli ya da orijinal, bu ürünlerle PT100 ısı sensörü okuyan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
Ürünler, özellikle Çin menşeli klon olan ürünün nasıl çalıştığını merak ediyorum. Zira orijinal ürün ile arasında ciddi fiyat farkı var.

Şimdiden teşekkür ederim.
İyi çalışmalar.
Ben bir adet Çin menşeli satın aldım. Bağladım ve örnek Arduino koduyla çalıştırdım.
Satın alan ya da almayı düşünen arkadaşlara yardımcı olabilir ve bilgi alışverişinde bulunabiliriz.
CCS C ve pic 18F2550 ile çalıştırmak istiyorum. Bu konuda yazılım bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa teşekkür ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri