Matlab ile ses tanıma projesi (yardım)

bu ic lerde ses tanıma için autotrig özelliği varmıdır. yani sürekli algılamada bekliyormu

hocam konuyla alakalı degil ama elinizde matlab ile ilgili döküman varsa paylasabilirmisiniz?

Bu sizin tercihiniz. Belirli periyotlarda uyandırıp header taratabilirsiniz veya uyanık bırakabilirsiniz. Biz belirli bir header(Ör: "ETX") tanımlayıp onun ardından scan yapıyoruz.

nereden alabiliriz hocam bu ic leri.birde fiyat nedir? uygulamada dikkat etmem gerekenn bir şey varmıdır.

Tigal Europe ile görüşebilirsiniz.
TIGAL - Sensory - RSC4128-LQFP (Speech recognition microcontroller in LQFP package)

Geliştirme ve debug için SDK kitleride lazım olacak. Gerekli bütün bilgi Sensory ve tigal sitelerinde mevcut. Teknik detay için o aşamaya geçtiğinizde yardımcı olurum. Ciddi miktarlı proje üretmeyecekseniz, ilk yatırım maliyeti yüksek olabilir.

SDK ve compiler kısmı için;
Phyton, Inc. :: Development Tools for Sensory Microcontrollers ::

Fiyatlar;
http://www.phyton.com/catalog/tools_se.shtml

Tigal Europe ile görüşebilirsiniz.
TIGAL - Sensory - RSC4128-LQFP (Speech recognition microcontroller in LQFP package)

Geliştirme ve debug için SDK kitleride lazım olacak. Gerekli bütün bilgi Sensory ve tigal sitelerinde mevcut. Teknik detay için o aşamaya geçtiğinizde yardımcı olurum. Ciddi miktarlı proje üretmeyecekseniz, ilk yatırım maliyeti yüksek olabilir.

SDK ve compiler kısmı için;
Phyton, Inc. :: Development Tools for Sensory Microcontrollers ::

Fiyatlar;
Phyton, Inc. :: Catalog of the development tools for RSC4x Sensory Microcontrollers ::

teşekkür ederim

iyi güünler ben ses kontrollü bir oyuncak araba yapmak istiyorum acaba yardımcı olabilirmisiniz?

Forum istatistikleri

Konular
128,160
Kullanıcılar
449,919
Son üye
Serdar.59

Yeni konular

Geri