kremini01

Üye
Merhabalar,
Arkadaşlar cok acil yardıma ihtiyacım var. Tezimi en kısa sürede bitirmem gerekiyor. Konu: Fuzzy ile ac motor kontrolü. Şuan çizim aşamasındayım. Matlab ta çizim yapmaya uğraşıyorum elimde bir tane de örnek olduğu halde yapamıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

Matlab da Fuzzy Logic Toolbox var. 3 senedir kullanmadığım için kullanımını hatırlamıyorum. Help yardımcı olabilir.

Matlab da Fuzzy Logic Toolbox var. 3 senedir kullanmadığım için kullanımını hatırlamıyorum. Help yardımcı olabilir.

Toolbox tan devre elemanlarını buluyorum fakat bulamadıklarım var. Elimdeki çizimde bulunan elemanların aynısı yok. Olmayanların yerine ne gecer onu da bilmiyorum. İşim zor malesef :(

konu hakkında detaylı bilgi verirmisiniz !!!

Tez konum: fuzzy controller design for ac motor driver. Elimde bir çok kaynak var. Şuan bana matlabta çizilmiş devresi lazım. Pdf formatında elimde bir devre var. Bunu matlab ta kendim çizebildiğim kadar çizdim. Fakat eksiklikler var. Daha iyi anlaşılabilmesi açısından bu konuda yardımcı olabilecek arkadaslar bana e-mail adreslerini özel mesaj olarak gönderebilirlerse onlara dosyaları yollayabilirim. Ben henüz özel mesaj atamıyorum.

Teşekkürler.

Elinde benim konum ve çizilmiş devresi bulunan arkadaşlar da varsa paylaşırlarsa sevinirim.

arkadasım elınde matlab ıle ılgılı proje olan varsa yollarsa sevınırım .. elektrık muh okuyorum

banada en acilinden dc motor kontrolü lazım

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,965
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri