Masa saati

rasmus

Üye
bunu nasıl yapabiliriz pic ile..

http://www.luberth.com/analog.htm

böyle bi sayfa buldum ama pek anlamadım.
Yardımcı olursanız minnettar olurum.

Bu devrenin başka türlüsünü denemiştik onda kollektör sistemi uygulamak gerekiyordu ve motorun salınımları çoktu ö yüzden yapamadık ama bu devreler çok hoş fuarda denk gelmiştim. Eklediğin için çok sağolasın

Reca ederim.. Bunu yapmak istiyorum. Aslında lise de pic gördük, yapabileceğime eminim ve çok güzel bi hediye olabilecek birşey bu. :D sonuçta kendin yapıyorsun..

Hala Bir Gelişme Yok Sanırım Yapacak Biri Yok

arkadaşlar biz okulda yaptık buna benzeyen bi devre... Bizimkinde bi step motor yardımı ile led lerin yerleştirildiği küçük bi panel ve iki ufak devresi var...
saat olarak değilde bizimkinde okulun ismi ilçe ve bizim isimlerimiz yazıyordu devreleri şuan yok. okuldaki proje dosyasından en kısa zamanda alıp burda sizlerle paylaşıcam...

iyi olur merak ettim şunu sonunda yapan çıktı beeeee

merhaba arkadaşlar bugün okulda proje dosyası için bölüme gittim ancak projede beraber çalıştığımız hocayı bulamadım daha doğrusu kordinatörlük günüymüş

arkadaşlar bunun dönerken saati gösteren şeklinde olanı yapmıştık güzel birşeye benziyor ama çok zor oldu programı zaten bazı sitelerde var en zor olan kısmı malzeme temini ve yerleştirilmesi mekanik kısım baya uğraştırıyor..Sizlerle paylaşmak isterdim ama bilgiler elimde yok eğer ulaşabilirsem yayınlarım saygılar...

arkadaşlar bu cok güzel bişey nasıl oluyorda saliseler içinde ledlerin yanıp sönmesi saat olabiliyor . yardımlarınızı ve desteğinizi bekliyoruz .. simdiden teşekkürler

İnsan gözünün algıda yanılması, filmler nasıl karelerden oluşup hızlı oynatıldığında film haline geliyorsa aynı mantık.

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,605
Son üye
osaricicek

Yeni konular

Geri