Masaüstü tezgaları CNC çevirme konusunda yardım eder misiniz ?

jrfelae

Üye
Merhaba değerli okurlar. Bu konu gözümde çok büyüyor ve nasıl yapmam gerektiği hakkında bilgim yok. Ne yapabilir ve nasıl başlayabilirim. Değerli yorumlarınız çok önemli. Örneğin Optimum BF20L tezgahı nasıl çevireceğim CNC ye ne almam gerek vb.
Teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

Merhaba,

Çevirmek için önce hangi makinenin alınacağına karar vermek lazım ama amaç aldıktan sonra CNC'ye çevirmek ise bu güne kadar en çok hangi makineler çevrilmiş, bunu araştırmak lazım. İstenilen çalışma ölçüsünü BF20 karşılıyorsa bu makine düşünülebilir. Bende de BF20L var. CNC'ye çevireceğim ama henüz sıra ona gelmedi. Belki kış ortalarında başlarım.

Çevrimde hangi parçaları almak gerekir, henüz makineyi parçalarına ayırmadığım için ben de bilmiyorum. Fikir vermesi açısından şu sayfayı bir inceleyin. "Downloads" kısmından ver2 ile ilgili dökümanları indirin.

Merhaba,

Çevirmek için önce hangi makinenin alınacağına karar vermek lazım ama amaç aldıktan sonra CNC'ye çevirmek ise bu güne kadar en çok hangi makineler çevrilmiş, bunu araştırmak lazım. İstenilen çalışma ölçüsünü BF20 karşılıyorsa bu makine düşünülebilir. Bende de BF20L var. CNC'ye çevireceğim ama henüz sıra ona gelmedi. Belki kış ortalarında başlarım.

Çevrimde hangi parçaları almak gerekir, henüz makineyi parçalarına ayırmadığım için ben de bilmiyorum. Fikir vermesi açısından şu sayfayı bir inceleyin. "Downloads" kısmından ver2 ile ilgili dökümanları indirin.

Çok teşekkür ederim Suat bey, çevirmeye başladığınızda bir konu açıp aydınlatabilirseniz çok sevnirim. Teşekkür eder iyi formlar dilerim.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri