market arabası takip sistemi

Öncelikler Selamın aleyküm , şimdi gelelim asıl konuya bizim Adana Yüreğirde bi aile marketimiz var ,
yaklaşık olarak aylık 3-4 tane market arabası çalınıyor bilen bilir ne kadar boş bişey gibi dursa da eli ayağı düzgün bir market arabası 300-400 başlar, bende sizlerden bu konuda fikrinizi almak istiyorum benim aklımda her araba uzaklaştığında bize uyarı gönderecek bi sistem var amma velakin bir türlü fikir aşamasından uygulama geçemedim yardımınızı bekliyorum dostlar..

Market arabalarını götüreni kamerada görüyoruz ama adam bi şekilde saklıyo kendini ,
müşteriye de şapka takma dik yürü vs diyecek halimizde yok fikrimce market arabaları uzaklaştığında bilgisayarıma bildirim gelecek sistem kursam faydalı olur . Mesala market arabasını dışarı biri çıkarsa ismini alıyoruz zaten de dışarıda duran arabayı çalıyorlar . Şöyle örnek verim bagajına atan dahi var adana da yaşayanlar bilir Yüreğir taraflarında herkes pazarda market arabasıyla dolaşıyor bunlarda A marketinden B marketinden çıkıyor sonuçta itibariyle kalıcı çözüm lazım bize

otoparkınızda gözetim için bir adet güvenlik görevlisi işinizi çözer.

Eğer arabaya atıp götürüyorlarsa görüntüleri polise verin. Tabi plakanın okunması lazım. Çalan belli olmasa bile suçta kullanıldığından araba için ilşlem yapılır.

Sent from my GT-I9500 using KontrolKalemi Forumu mobile app

Öncelikler Selamın aleyküm , şimdi gelelim asıl konuya bizim Adana Yüreğirde bi aile marketimiz var ,
yaklaşık olarak aylık 3-4 tane market arabası çalınıyor bilen bilir ne kadar boş bişey gibi dursa da eli ayağı düzgün bir market arabası 300-400 başlar, bende sizlerden bu konuda fikrinizi almak istiyorum benim aklımda her araba uzaklaştığında bize uyarı gönderecek bi sistem var amma velakin bir türlü fikir aşamasından uygulama geçemedim yardımınızı bekliyorum dostlar..
Oncelikle gecmis olsun bu sorun soyle cozuluyor metropol istanbuldaki o buyuk marketlerde once arabalari kilitleyecek saglam biyer bulul arabalari birbirlerine kenetleyen ve 1 tl ile acilan bi mekanizma var alip tum arabalara takin isi biten musteri 1 tl sini almak icin arabayi digetlerinin yanina goturup en arkadakine kenetleyince parasini alip gider sizde araba caldirmamis olursunuz

Teşekkürler sayın forum yazarları, öncelikle kişisel kanım kesmez kullanıcı adlı üyenin yazdığı sitemi wifi ye aktarıp geniş alanda kullanmak bizim için 1 km'lik bir alanda genişletilmiş kullanılabilen olması gerekir, araçlarımız 700-800 metrekare arası dışına çıkınca sinyal verse 1km' mesafeden sonra alarmlı veya titreşimli şekilde uyarır ise bizim için yaralı olur ve tekrar bu işe girişmem kolay ve kalıcı olur.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri