maliyeti ucuz guwenlık sıstemı fıkrı

system16

Üye
arkadaslar bır bılgısayara bırden fazla webcam nasıl baglanır bır bırınden bagımsız yani bununla ılgılı bı program war mı? bu ucuz malıyetlı bi guwenlık sıstemı olurturabılır :)

bunu bende düşündüm ama webcam da görüntü kalitesi düşük oluyor görüntü kalitesi iyi olmasını istediğindede bi webcam 45 ytl falan normal bi güvenlik kamerası almaya kalktın mı daha uygun hemde gece görüşlü oluyor hem güvenlik kamerasında çoklu bağlantı daha kolay oluyor programında nette mevcut yani umarım yardımcı olmuşumdur.

arkadaslar bır bılgısayara bırden fazla webcam nasıl baglanır bır bırınden bagımsız yani bununla ılgılı bı program war mı? bu ucuz malıyetlı bi guwenlık sıstemı olurturabılır :)

Webcam görüntüleri harddisk te çok fazla yer kaplatır .Sebep ise AVİ ve Mpeg formatında kayıt yapmasıdır...

16 tane webcam'i destekleyen program var internette sanırım tek sorun fazla yer kaplaması

genellikle saniyede kare sayısı'nı (fps) düşürebiliyorsunuz, kaydedilen görüntüler daha az yer kaplıyor.

peki kaydedilen görüntüLern kac dakıkasının ne kadar yer kapladıgını bılıyormuyuz?

Ben denedim 1.3 mp kamerada 12 saatte 9 GB yer kaplamıştı...

5 kamera oldugunu dusunurse 45 gb yapar hafta da sadece gecelerı calıstırsak 315 gb yaPar.baya cok..

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri