Makina İmalat

cncarastirma

Usta Üye
Selamun aleyküm
Samsun dan makina imalatı ile ilgilenmekteyiz. Kurulum aşamasındaki bünyemizden sizlere çözüm sunmak karşılıklı faydalanabilmek için iletişim kurma çabasındayım. Gerek akademik gerekse pratik uygulamalarda kapasitemizce ve sizlerin isteğinizce çözüm sunma imkanına sahibiz.
Hidrolik Pnömatik mantık devreleri tasarım ve imalatı, cnc router tipi makina iskeleti imalatı çelik,demir konstrüksiyon ve çeşitli atölye işlerimiz ile sizlerin iletişim kurmanız halinde uygun fiyat analizimizle çalışmak isteriz.
Çekinmeden yazabilisiniz, gerek ücretsiz gerkse ücretli çalışmalar yapabiliriz. Hayırlı günler dileriz.

Atölye fabrika kurulumundan küçük makina imalatına kadar geniş alanlarda hizmet vermek için çabaladığımız kurulumumuzun bir kısım yenilik içerdiğini düşündüğümüz imalatından örnek vermek istedim.
Hidrolik silindir ile çalışan bir odun kırma makinasını tamamlamak üzereyiz. Sistemimiz traktör römorku şeklinde imal edilmiş olup ister römork olarak isterse odun kırma makinası olarak başlı başına kullanılabilmektedir. Başak motor römorku ebatlarında imal ettiğimiz şu anki imalatımız istendiği miktarda karşılıklı anlaşma sağlandığında farklı ebatlarda amaca yönelik ekipman eklentileriyle;üretilmeye hazırdır. Samsun, Ankara, Sinop ve kısmi olarak Adana dan yardımcı olma imkanlarımız bulumaktadır. Yani uygun şartlar sağlandığında nakliyeyi azaltmak veya aradan çıkarmak için buralardan yardımcı olmaya çalışırız.
Tanıttığımız römork büyük kasa olarak da imal edilip üzerine odun kırma tertibatı veya farklı sistemler eklenebilmektedir.Özellikle otomasyona açık sistemler üreterek mekaniğin dışında kalan kısımlar için hazırlık yapabilmekteyiz.
Kapasitemiz dışında kalan sistemlerde teknik resimlerinin verilmesi veya sistemin tarif edilmesi genel anlamda imalatımız için yeterli olur.
Yardımcı olmak dileğile esenlikler dileriz...

merhaba sızınle çalışmak ısterım benım yazılımı bıtmek uzere CNC proğram tasarımım var mekanık konusunda yardım alacağim piyasadakı CNC tezgahı proğramlarından farklı benım proğram işlenecek parça için yazılıma gerek kalmıyacak burada amaç her cnc operatoru yazılım bılmek zorunda kalmıyacak:) sadece bilgisayarda paintte resim çizmesı yeterlı profosyonel iş çıkmaz gerçı bundan ama piyasaya hıtap eder duşuncesındeyım

Selamun aleyküm
Samsun dan makina imalatı ile ilgilenmekteyiz. Kurulum aşamasındaki bünyemizden sizlere çözüm sunmak karşılıklı faydalanabilmek için iletişim kurma çabasındayım. Gerek akademik gerekse pratik uygulamalarda kapasitemizce ve sizlerin isteğinizce çözüm sunma imkanına sahibiz.
Hidrolik Pnömatik mantık devreleri tasarım ve imalatı, cnc router tipi makina iskeleti imalatı çelik,demir konstrüksiyon ve çeşitli atölye işlerimiz ile sizlerin iletişim kurmanız halinde uygun fiyat analizimizle çalışmak isteriz.
Çekinmeden yazabilisiniz, gerek ücretsiz gerkse ücretli çalışmalar yapabiliriz. Hayırlı günler dileriz.

İlginize çok teşekkür ederim.
Bahsettiğiniz sistem pratik olarak bir hayli kullanışlı özellikte. Buna benzer kolaylıkları bizler düşünsek de bilgisayara yeterli hakimiyetimiz olmadığından gerçekleştirebilir durumda olamıyoruz.
Elimizden geldiğince yardım etmek isteriz ve birlikte çalışmaya açığız. Samsun da bulunmaktayız ve bir önceki mesajımızda olduğu gibi bir kısım şehirlerden kısmi çalışma imkanlarımız bulunmakta.
Bu sistemi konuşmamız mekanik olarak nasıl yardımcı olabildiğimizi anlamamız gerekmekte.
Görüşmek dileğiyle esen kalın

Merhaba, Samsun da olmaniz biraz yazik oldu. Keske Istanbul da olsa idiniz...

Ben makine otomasyonu üzerinde yillardir isvicre de calisiyorum, kendim elektrik mühendisiyim ve cesitli makinelere plc yazilimi yaptim. Eger bir makine yapmak isterseniz ve yazilimda takiliyorsaniz yardimci olabilirim.

Celik hasir makinelerini tanir misiniz?..

Merhaba
Yazılarınıza muhattap olmak bizi memnun etti; teşekkürler.
Çelik hasır bazı konstrüksionlar görmüştüm. Elek olarak kullanılan kalın malzemeden yapılmışlardı.
Uzaklar aramıza sınır komasın.. Kaba veya elimizden gelen her tür imalatı yazabililrsiniz. Elimizdn geldiğince nakliesine yardımcı da olabiliriz. Biliyorsunuz küçük tip malzemeler PTT gibi kargolarda uygun taşınabiliyor.
Hayırlı günler..

Selamun aleyküm
Biz bahsedilen dönerek tencere ve tava boyama makinesini buradan sizlere aktarmak istedim.
Sistem yuvarlak bir tablanın en dışına konulmuş boyanması gereken parçaları boyandıkça çevirerek devamlı bir boyama işlemi gerçekleştiriyor. Boya tabancası boyama işlemini yukarı aşağı hareket ederek yapıyor ve boyama anında parça da tabladan bağımsız olarak dönüyor.
Bu sistem için her tip tavsiyeyi geliştirmeyi sizlerden dinleyebiliriz. İhtiyacı olan kişiye rahatlıkla imal edebiliriz. Özellikle elektronik kontrolünü zaten başarmış kişilere direk olarak imalatını yapabiliriz.
Sistem birçok yöntemle üretilebilir durumdadır. Önemli kısımlar ise boya tabancasının hareketi, tabanca önünde dönen parçanın tutulma biçimi döndüren motorun cinsi ve devir ayarlaması ana tablanın dönüş hareketi, motoru ve devir ayarlaması, bunların yanında dönen kısımlar durduğundaki kilit mekanizmasıdır.
Bu önemli noktaların çözümleri vardır ama en ucuz en uygun sisteme ulaşmak için fikirlerimizi ortaya koyabiliriz.
Hayırlı günler

merhaba

yavuz selim özgün

tel: 0 536 224 47 85

plc hmi vede Scada konularıda yazılım yaparım.

İyi günler firmaniz bünyesinde stajyer çalıştırıyor musunuz

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri