Makina üreticilerine yönelik %100 Yerli CAD&CAM yazılım

elektronikmuh

Yönetici
Yönetici
Yönetici
15 yıldan uzun çalışmalar, deneyimler ve sahadan alınan bilgiler doğrutusunda çıkmış tamamiyle yerli bir Cad – Cam programıdır. Uygulamalarınıza yönelik terzi usulu fonksiyon yada methodlar geliştirilebir. Tasarım ve üretim süreçlerinizi hatasız ve hızlı olarak oluşturabilirsiniz. Esnek ve akılcı kullanımı sayesinde en zor ve karışık işlemleri bile çok hızlı ve kolayca yapabilirsiniz.

Tamamiyle CMD firmasına ait olduğundan ve CMD firması tarafından geliştirildiğinden ötürü, isteklerinizi iletirken herhangi bir iletişim problemi yaşamadan bizlere anlatabilirsiniz.

Herhangi bir kontrolcü yada cnc den marka bağımsız olarak G Kodu yada özel bir kod çıkışı oluşturabiliriz.

Hazır şablonları kullanılarak parametrik olarak girilen değerlere göre tasarım yapılabilir.

Gerçek parça optimizasyonu(True Nesting) fonksiyonu ile minimum fire ile plaka üzerine parçaları yerleştirebilir ve bu parçaların cam (G Kodunu) alabilirsiniz.

3 Eksenden 5 Eksene kadar G kodu oluşturabilir.

Uygulama alanları : Ahşap Kesim, Kompozit Panel Kesim, Cam Rodaj, Cam Ebat Kesim, Halı Dokuma, Kaiptone, Deri Kesim, Ploter, Router, Bükme Sistemleri, Kuyumculuk, Torna Makineleri , Mermer Kesim , Metal Sıvama, Özel Makinalar

http://cmdsoft.com.tr/cadcam/

Son düzenleme:
Merhaba,GOODWAY GCL-2L TORNA tezgahı için cam programına ihtiyacımız var nereden ve nasıl bulabiliriz?

Gerçekten tebrik ediyorum.
5 eksen takım yolu oluşturmasını merak ettim.
5 eksen CAM örnek videosu var mı?

Forum istatistikleri

Konular
127,951
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri