Madeni Para Tanıma Mekanizması -Coin Selector-

eminkrts

Üye
Madeni para tanıma mekanizması aldım, bağladım ama çalışmadı. Bu konuda tecrübesi olanlardan yardım lütfen...

cıkıs gerılımı 0,2v vaye zaman zaman 2,5v cıvarı olabılırmı. eger boyleyse amplıfy edebılırsın bende aynıseyı yasadım

yanı cıhaz namur sensor gıbı calısıyor arkasına tetıkleme devresı(hazır) kullanman gerekebılır pepper ın bu tıp rolelerı mevcut

Büyük uğraşılar sonunda çalıştırdım ...;)

fiyatı 17dolar gözüküyor ucuzmuş. nasıl bir çıkış veriyor bu cihaz? anladığım kadarıyla rölesi var, para miktarına göre röle daha fazla zaman çekili kalıyor böyle mi?

bana röle çıkışı değilde parayı atar atmaz kaç lira attığını söyleyen cihaz lazım diyelim. bu iş görmez mi?

Merhaba Arkadaşlar, konunuzla ilgili olduğu için soruyorum. Bana bir adet madeni para tanıma mekanizması lazım nerde? kaç liraya bulabilirim?

Arkadaşlar bendede bu cihazdan var kullanımı hakkında bilgisi olan yardımcı olabilen varmı

bu cihaz sadece 1 adet para tanır.Tanıtmak istediğin parayı cihazın içine yerleştiriyorsun,sonra o cins para attığın zaman o parayı tanıyor.Başka para atarsan kabul etmiyor.Yani olay manyetik.

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,854
Son üye
Enes.trk

Yeni konular

Geri