Made in Turkey !

Plc Yazılımımızın adı ne olsun?

• Kullanılan toplam oy
    81
  • Anket kapatılmış .

fultek_salih

Fultek Temsilcisi
Allah izin verirse 2 ay içersinde Ülkemiz bir çok konuda enlere sahip bir plc ürününe kavuşacak. Fakat hala ismi konusunda karar veremedik, yardımlarınızı bekliyoruz.

İlk Cpu modülü genel özellikleri:
120 mhz işlemci(Dünyanın en hızlı plc'si)
8 Dijital input.
4 Dijital output.(1,2 amp full korumalı)
4 Analog input.(12 bit. 4-20ma veya 0-10v Saniyede 200.000 örnek(En hızlı analog input))
Onboard Haberleşme: Rs232/Rs485/Ethernet,Modbus Rtu,TcpIp ve fulbus(Bize özel) protokolü.
16384 Giriş Çıkış kapasitesi.

Bulduğumuz bazı isimleri anket olarak ekledik. Oylamanızı rica ediyorum. Sizin önerileriniz olursa onlarıda yazın lütfen oyladıklarımızdan daha iyi olabilir.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Hayırlı olur inşallah denemek isteriz PLC'nizi en yakın zamanda

Diğer ama ne?
isim bulmak plc yapmak kadar zor. Diğer seçeneğini anlıyorum ama diğer seçenler bir de öneride bulunursa daha iyi olucak.

hayırlı olsun diyelim

Salih Bey,Hayırlı olsun diyelim.Çıktıgı zaman bende alıp denemeyi düşünüyorum.Yeni nesil PLC lere artık PAC denilecek diye duymuştum.
Madem PLC Çok hızlı,

SpeedPAC olsun derim.

Benim önerim logispeed. Hayırlı olsun. Umarım başarırsınız ve tez zamanda denemek isteriz ürünlerinizi.

Madem Türk yapımı bence ismide Türkçe olsun...

umarım siemens gibi programları ve diğer malzemler için tek tek para istemez acaba önemli olan programı nasıl olacak kendine ait özgü bir dilmi kullanacak program ücretsiz ve materyaller ve eğitici kitaplar bol olursa ilerler yoksa ilerlemez en önemlisi arayüz türkçe olmalı

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri