Mach3

cyurdalan

Üye
Arkadaşlar baktım ki forumda Mach3 ile ilgili bir çok konu var tek bir konuda bunları toplıyalım;
Tecrubeli ustaların sorularımız cvp verdikleri için şimdiden tşk

1: Mach3 ile Nc files'ı oluçturabiliyormuyuz yoksa extra bir cam programı yardımı ile yapmak gerekiyor(Ben mastercam de parça takım yolunu çıkardım. Simülasyonda harika ama mach3 te error veriyor direk)
Bana bunun bir yolunu gösterin....:)

mac sadece dxf dosyasından nc file oluşturabiliyor.

ayrıyetten ben master cam ile yaptıklarımı çalıştırabilmiştim. bir Problem Çıkmamıştı.

Mach Programın Demo olabilirmi ?

bu programı nerden bulabilirim bi aydır lik arıyorum bulamıyorum300 500 de vermek acı geliyo adama

arkadasım mach3 yıllardır kullanıyorum.
mach3 çalıştırdıktan sonra sol üst tarafta file/ LazyCam secenegine tıkla ve lazycam acılacaktır ordan dxf formatı unutma dxf sadece ordan yapmış oldugundxf formatta kaydettigin dosyayı sec daha sonra işlem sırası ve ayalarını yaparsın nc format olarak kaydet veya direk mach3 olarak gönderebilirsin istersen eger..bu şekilde sana nekadar yardımcı oldum bilmiyorum ancak seve seve yardımcı olurum.

arkadaşlar harbiden bu programın crack ini falan bende bulamadım nette, demosu iş görüyormu yada fullünü nerden bulabiliriz.

mach 3 programının demosu tabiki iş görüyor.
tek eksiği 1,000 satırlık Gkode lara kadar iş yapabiliyor.zaten basit işler için bir satır yeterli

Daha önce verilmişti...

arkadaşlar mach3 hakkında dökümanı olan varmı bu program nasıl kullanılır ve özellileri nedir .yardımcı olursanız sevinirim .herkeze kolay gelsin

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri