mach3 usb ve motor sürücü bağlantısı.

DHL ayrı. Asla DHL, UPS kullanmam. Devlet postası çok daha güvenli.

ESS için konuşuyorum. En fazla 260 dolara mal olur. 180+50 (shipping) + %20 gümrük.

İndirimli 500 dolara satan şirket Warp9'un bayisi veya distribütörü. ESS'i bayi fiyatından alıyor. Hatta daha ucuza. Kargo ve gümrük masraflarını bayi statüsünden dolayı zaten karşılıyor.

Neyse. Arada 2 kat fark var. Siz bilirsiniz ama.

DHL ayrı. Asla DHL, UPS kullanmam. Devlet postası çok daha güvenli.

ESS için konuşuyorum. En fazla 260 dolara mal olur. 180+50 (shipping) + %20 gümrük.

İndirimli 500 dolara satan şirket Warp9'un bayisi veya distribütörü. ESS'i bayi fiyatından alıyor. Hatta daha ucuza. Kargo ve gümrük masraflarını bayi statüsünden dolayı zaten karşılıyor.

Neyse. Arada 2 kat fark var. Siz bilirsiniz ama.
Suat abi 500 dolara hem Ethernet hem de arayüz kartı alıyorsun 180 dolar sadece Ethernet kartı

Ben sadece ess 500 dolara satılıyor sandım. Link var mı?

Pardon okumamisim.

Bu arada ess sadece ethernet arayüzü ve 3 tane paralel port çıkışı var. Yani paralel portu olan herhangi bir kontrol kartını baglayabilirsiniz.

yurtdışında ki fiyatı Ethernet kart ve arayüz
https://www.ebay.com/itm/Ethernet-M...992485&hash=item27e2eabbed:g:NYwAAMXQyY1TWexG
https://tr.aliexpress.com/item/6-ax...-ab31-4cfe-82c5-6679f0bdd487&rmStoreLevelAB=5

Pardon okumamisim.

Bu arada ess sadece ethernet arayüzü ve 3 tane paralel port çıkışı var. Yani paralel portu olan herhangi bir kontrol kartını baglayabilirsiniz.
paralel port kart var pmw yok bir de 6 eksen değil o olayını youtube den izledim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bilmeden amma yüklenmişim ilgili şirkete. İnşallah okumazlar :)

Fiyat bu durumda ürüne göre makul ama yine de pahalı yahu.

Bilmeden amma yüklenmişim ilgili şirkete. İnşallah okumazlar :)

Fiyat bu durumda ürüne göre makul ama yine de pahalı yahu.

Dediğim gibi suat abi çok hız istemiyorsan ticari işlerle uğraşmıyorsan gerek yok evet ama benim gibi mach3 ile değişik işler peşindeysen bu kontrol kartları olmazsa olmaz :D

Merhaba arkadaşlar.Aynı karttan bende kullanmak için uzun zaman once aldım.Fakat kullanmamıstım.Bugun değiştirmeye çalıştım.Kontroller ok fakat teco 310 spindle motorumu çalıştıramadım. Bu bağlantıları nasıl yaparım yardımcı olabilirmisiniz.Resimde Ufak bir açıklama olabilir.Ekli dosyayı görüntüle 41580
Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
merhaba aynı karttan bende var cnc router yaptım ama bir türlü hareket yok step motorlarda siz çözdünüzmü

Üstelik bu ürün onların stoklarına dolar 3.80 iken girmişse iyi kar.. Yani tamam ürünü 2 senedir rafta bekletiyor yatırım filan ama milletinde parası yok. Gerçi kitaptan ucuz.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,921
Son üye
TursuBidonu

Yeni konular

Geri