mach3 usb ve motor sürücü bağlantısı.

Yusuf 6 eksen eternet bağlantılı kartlar var çekik gözlülerin diyarlarında. Nasıldır acaba. Hiç yorum falan yapana rastladın mı.
ess warp9 a göz kestirdim türkiyede satışı da var
http://www.poysanotomasyon.com/mach3-ethernet-kontrol-karti-6-eksen

Liste fiyatı 700 dolar gibi bişey olması lazım ama %30 iskonto ile güzel bir fiyat oluyor. Fiyatına değer abi
Faruk çok pahalı değil mi hobi makinası için. Aliexpress te 110 - 150 dolar arası 5 ve 6 eksen kartlar var. Onlar nasıldır

Faruk çok pahalı değil mi hobi makinası için

Hobi tarafından baktın mı evet ama ben hobi olarak uğraşmadığım için daha işlevsellik verimlikik gibi değerleri göz önünde bulunduruyorum. Ha alıp kullanıyormuyum hayır şuan bu kart bende yok ama üzerinde çalıştığım iş olursa yakın zamanda almayı hedefliyorum.

İsabetli karar

Moderatör tarafında düzenlendi:
730 dolar ama iskonto ile 500 dölar. Tr fiyatı.

*** 730 dolar 2 kartın toplam fiyatı bu kartın çalışma mantığı şudur. Ethernet soketli olan karta paralel portla çalışan bir interface kart bağlanır. Sadece ethernet modülünü alırsan evet 170 180 dolar ama interface kartı da aldığında set fiyatı 730 oluyor. ebaydaki rakam normal yani

ESS'i o fiyata satan aç gözlü vatandaşımıza bir şey derdim ama burada demeyeyim.

Para kazandırmayın bu insanlara. Yurtdışından alın.

ESS'i o fiyata satan aç gözlü vatandaşımıza bir şey derdim ama burada demeyeyim.

Para kazandırmayın bu insanlara. Yurtdışından alın.

yurtdışından 300 400 dolar alsan gümrük filan risk gelmeme şansıda var step motor ve spindle yi zor kurtardım dhl den baya bi takla attım almak için

yurtdışından 300 400 dolar alsan gümrük filan risk gelmeme şansıda var step motor ve spindle yi zor kurtardım dhl den baya bi takla attım almak için
Aynen öyle abi. Zamandan kazandığına sayacaksın. Zaman çok çok çok kıymetli. Elinde bekleyen işin varsa bugün alırsın yarın takar çalıştıtırsın tıkır tıkır işlersin siparişler teslim

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri