mach3 usb ve motor sürücü bağlantısı.

Tamam hocam 400 yapıp denicem

pwmbase freq 400hz olacak 100 yazmışım
Yusuf hocam

Mach3 motor tuning deki spindle hızı ne olacak?

Moderatör tarafında düzenlendi:
step dır mantığıyla sürdüğünüzde orası aktif olur pwm sürdüğünüz için sıkıntı yok

Fatih 2 gündür giremiyorum siteye ama Yusuf tan Allah razı olsun.

Saolsun yusuf hocam cok yardımcı oldu,sıkıntıları cözdüm. Sizinde dediginiz gibi rölesiz spindle start stop yapıyorum. Cok tesekkürler

Saolsun yusuf hocam cok yardımcı oldu,sıkıntıları cözdüm. Sizinde dediginiz gibi rölesiz spindle start stop yapıyorum. Cok tesekkürler
pmw ayarını yapabildin mi

Fatih 2 gündür giremiyorum siteye ama Yusuf tan Allah razı olsun.
Ne demek abi dilimiz döndüğünce yardım etmeye çalışıyorum. Bir gün bende pmw kontrole geçeceğimde kontrol kartı arayışındayım 6 eksen olması lazım ki ilerki eksenlere yer olsun

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ne demek abi dilimiz döndüğünce yardım etmeye çalışıyorum. Bir gün bende pmw kontrole geçeceğimde kontrol kartı arayışındayım 6 eksen olması lazım ki ilerki eksenlere yer olsun

Cok saol hocam,cok yardımcı oldun. Bendeki kart 4 eksen ,şimdilik bana yeterki,bir sıkıntıda cıkarmadı

Yusuf 6 eksen eternet bağlantılı kartlar var çekik gözlülerin diyarlarında. Nasıldır acaba. Hiç yorum falan yapana rastladın mı.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri